Подвійне оподаткування заробітної плати для німецьких громадян працюючих в Австрії скасовується

Для осіб, які щоденно перетинають кордон для роботи в Австрії, планується впровадження спрощення податкових обовʼязків для німецьких громадян. Ця ініціатива стосується робочих днів, проведених у віддаленому режимі. Міністр фінансів Федеральної Республіки Німеччина Крістіан Лінднер та його австрійський колега Магнус Бруннер підписали у понеділок у місті Ашау, протокол про зміни до Двосторонньої угоди про уникнення подвійного оподаткування.

Про це повідомило Міністерство фінансів Федеральної Республіки Німеччина. За допомогою цих змін планується спрощення податкового режиму для сучасної міжнародної праці в прикордонній області між Німеччиною та Австрією.

Згідно з інформацією Міністерства, якщо хтось постійно перетинає кордон для роботи, то оподаткування заробітної плати проводиться в країні проживання, а не в країні роботи. Для уникнення подвійного оподаткування існують специфічні умови. Спільно з цим Міністерство повідомило про розширення правил для осіб, які постійно перетинають кордон. За цією новою редакцією, хоча і далі необхідно працювати та проживати в прикордонній зоні, вже не вимагається щоденне перетинання кордону. Таким чином, робочі дні, проведені вдома, більше не враховуються як “побічні” у розумінні правил для осіб, які постійно перетинають кордон.

Лінднер заявив: «Розширення правил для осіб, які щоденно перетинають кордон, відповідає терміновому запиту працівників та підприємств, які діють у прикордонній області». Це спрямовано на суттєве зменшення бюрократичних процесів.

Лінднер зустрівся в понеділок у місті Ашау зі своїми колегами з країн, де німецька мова є офіційною: Австрією, Швейцарією, Ліхтенштейном та Люксембургом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja