Третина працівників поштової служби Німеччини не вийшли на роботу

Близько мільйона посилок залишаються лежати, бо працівники Deutsche Post страйкують. Вони вимагають підвищення зарплати на 15 відсотків, але пошта каже, що це нереально.

Профспілка поштарів продовжила «попереджувальний» страйк у Deutsche Post. Вони закликали працівників доставки по всій країні звільнитися з роботи. У п’ятницю вже відбулися страйки в поштових центрах.

Через страйк збір і доставка листів і посилок можуть затримуватися на кілька днів, повідомляє пошта. Згідно із заявою, від страйків постраждало близько одного мільйона посилок і трьох мільйонів листів. Це відповідає приблизно 15 відсоткам середньоденного обсягу посилок і шести відсоткам листів.

9 400 працівників страйкують по всій Німеччині

За словами представника Deutsche Post, кількість учасників у страйках варіюється залежно від регіону і відповідно до цього різниться їхній вплив. Загалом на заклик до страйку відгукнулися близько 9 400 робітників. Це трохи більше третини працівників, які мали працювати в суботу. За даними представників профспілки, близько 15 000 працівників поштових центрів припинили роботу в четвер і п’ятницю.

Профспілка хоче послати «чіткий сигнал роботодавцям» своїми страйками. Під час другого раунду переговорів Пошта чітко дала зрозуміти, що вона не готова компенсувати реальні втрати заробітної плати викликані інфляцією 160 000 працівників.

8 та 9 лютого колективні переговори перейдуть у наступний раунд. Пошта заявила, що вона буде готова зробити пропозицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja