Пожежа на хімічному підприємстві в Берліні: частину міста огорнула отруйна хмара

У п’ятницю, 3 травня, у районі Ліхтерфельде на південно-західній околиці Берліна спалахнула масштабна пожежа на заводі Diehl Metal Applications. Підприємство спеціалізується на рафінуванні та гальванічній обробці металів.

Згідно з повідомленнями, вогонь охопив усі чотири поверхи будівлі, частина з яких вже обвалилася. На місці події працюють 130 пожежників у захисному спорядженні. Рятувальники повідомили виданню Bild, що на території заводу зберігалися сірчана кислота та ціанід міді, і там сталося загоряння хімічних речовин.

Місцевість, яку накрила отруйна хмара, графіка Bild

Існує ризик утворення отруйної синильної кислоти, яка разом із димом поширюється в повітрі. Вітер розносить токсичну хмару на північ від осередку пожежі. Пожежна служба рекомендує місцевим мешканцям уникати території біля заводу, зачинити вікна та двері, вимкнути кондиціонери. Учнів із навколишніх шкіл відпустили додому достроково. Розташовані неподалік крамниці тимчасово зачинені.

Наразі тривають роботи з гасіння пожежі та локалізації викиду небезпечних речовин. Місцева влада закликає громадян з обережністю ставитися до ситуації та слідкувати за офіційними інструкціями.

Читати також:

У Німеччині 25 осіб госпіталізовано через витік токсичного газу на хімзаводі

Світлини: Bild

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja