Бранденбурзькі ворота знову помаранчеві завдяки “Останньому поколінню”

Активісти “Останнього Покоління” на платформі X (колишній Twitter) написали: “Бранденбурзькі ворота залишаються помаранчевими!” Це можна побачити в їхньому відео, на якому дві жінки в знак протесту фарбують колони воріт в помаранчевий колір.

Опівдні, коли п’ятеро поліцейських патрулювали поблизу Бранденбурзьких воріт для запобігання можливих актів вандалізму, до пам’ятки непомітно підкрадаються дві жінки і починають фарбувати його помаранчевою фарбою. Все це відбувається під камерами відеоспостереження. Про подію повідомляє Bild

Відео з twitter-акаунту “Останнє Покоління”

Поліція встановила особи хуліганок. Ними є Ліллі Гомез та Регіна Стефан. Обидві жінки вже є національно відомими через свої напади фарбою та інші акції протесту.

Ліллі забруднила “Годинник світового часу” на Александерплац, а Регіна Стефан брала участь у першому нападі на Бранденбурзькі ворота 17 вересня.

Поліцейські відібрали пензлі у жінок і затримали їх. Лише тиждень тому східну сторону Бранденбурзької брами вкрили будівельним риштуванням, щоб видалити стійкі залишки фарби від останньої атаки у вересні. Вартість цього заходу становить приблизно 115 000 євро. Один з робітників, який очищує Бранденбурзьку браму протягом 30 років, виразив розчарування в діях активістів “Останньої Генерації”:

“Вони, ймовірно, не розуміють, як великий збиток вони завдають цьому пам’ятнику.”

Читати також:

Масштабний захід з безпеки в Берліні перед візитом Ердогана

Світлина: скриншот з відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja