Завод Tesla під Берліном зупинив роботу через пожежу – екоактивісти підозрюються у підпалі

За попередніми даними, близько 4:50 ранку пролунав гучний вибух, і загорілася підстанція Штайнфурт поблизу заводу Tesla, після чого вогонь перекинувся на опору електропередачі, що викликало масштабне відключення електроенергії. Без світла залишилися завод, місто Еркнер і деякі райони Берліна.

Аварійно-рятувальні служби були вимушені тимчасово припинити роботу, коли біля трансформатора, що палає виявили намет екоактивістів з написом: “Тут заховані вибухонебезпечні предмети!”. Поліція та пожежники зможуть повернутися до роботи лише після того, як фахівці з вибухових речовин обстежать місце пожежі та оголосять його безпечним.

Конфлікт екоактивістів із Tesla

З четверга від 80 до 100 активістів окупували частину лісу в Бранденбурзі біля заводу Tesla. Компанія планує вирубку дерев у разі розширення своєї території, а екоактивісти виступають проти цього.

Екоактивісти в лісі, фото з мережі X

Наслідки інциденту

Через відсутність електроенергії завод Tesla був змушений тимчасово зупинити виробництво. Відключення також торкнулося мешканців Еркнера та деяких районів Берліна. Відновлення енергопостачання можливе лише після того, як буде оголошено про безпечність місця події.

Поліція розслідує причини пожежі та можливу причетність екоактивістів. Наразі невідомо, чи дійсно біля трансформатора були заховані вибухонебезпечні предмети. Активісти поки не коментують ситуацію.

Джерело: Bild

Читати також:

Екоактивісти перекрили рух у Пассау, вимагаючи рівного ставлення до протестів

Бранденбурзькі ворота знову помаранчеві завдяки “Останньому поколінню”

Кліматичні активісти блокують в’їзди до заводу BMW

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja