Берлінська поліція провела масштабну перевірку в центрі для біженців з України

За результатами масштабної перевірки, проведеної берлінською поліцією, виявлено, що значна кількість охоронців у центрі для біженців з України в колишньому аеропорту “Тегель” не мають необхідної кваліфікації та не пройшли перевірку.

Зі 183 перевірених охоронців приватних служб безпеки 55 були змушені негайно покинути службу, і розпочато 87 розслідувань порушень правил безпеки. У заході брали участь близько 120 працівників правоохоронних органів з трьох районів міста. Про подію інформує видання aussiedlerbote.de.

Центр прийому біженців у колишньому аеропорту “Тегель” був відкритий 20 березня 2022 року. Його головне призначення – розподіл українців між федеральними землями ФРН і первинна реєстрація тих, хто залишається у Берліні. Максимально центр може розмістити 4 300 осіб.

Центри прийому біженців з України у Берліні повідомляють, що вони переповнені, а пропускна здатність “близька до нуля”, за даними Державного управління у справах біженців (LAF). З початку року до Берліну прибуло 9936 прохачів тимчасового притулку, що на 40% більше, ніж роком раніше. Окрім того, місту потрібно було забезпечити близько 11 тис. біженців з України.

Нагадаємо, щотижня до Берліну прибуває близько тисячі прохачів притулку, зокрема, з України. До кінця року очікується, що їх буде ще 9-10 тис. осіб.

Німеччина продовжила тимчасовий захист біженців з України до 4 березня 2025 року. Українським біженцям не потрібно подавати заяву на продовження статусу проживання, і вони не зустрінуться з імміграційними органами. Рішення країн ЄС наприкінці вересня 2023 року є підставою для подальшого продовження тимчасового захисту.

Читати також:

Брак соціального житла відзначається в Німеччині

Німеччина продовжила статус захисту для українських біженців до березня 2025 року

Де найвищі виплати українським біженцям серед країн Європи?

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja