Шторм Золтан: хаос на залізниці та небезпека для північного узбережжя Німеччини

Масштабні перебої в роботі залізниці по всій країні стали наслідком штормового циклону Золтан, який пронісся над Німеччиною, особливо над північними регіонами. Зазначено, що багато поїздів запізнюються, а деякі напрямки, зокрема між Гамбургом/Ганновером, Каселем і Франкфуртом/Штутгартом/Базелем, а також між Вюрцбургом і Мюнхеном, тимчасово скасовані. Проблеми також виникли на маршрутах між Берліном/Лейпцигом/Ерфуртом і Франкфуртом.

Шторм “Золтан” порушив розклад різдвяних поїздок для багатьох мандрівників. Пасажирів попереджено про скасування поїздів ICE та InterCity між Кельном і Каселем, а також між цілим рядом інших станцій. В разі перенесення подорожі на інший день, пасажири можуть використовувати свої квитки без додаткової плати. Резервації місць можна скасувати безкоштовно.

У деяких регіонах відзначено серйозні наслідки шторму, зокрема в Марієнхафе, де одна людина отримала травми в результаті аварії через обвалене дерево. У Гамбурзі поліція попереджає про небезпеку високого штормового прибою на ранок, аналогічно для західної та північної частин узбережжя.

Інфографіка висоти хвиль в Північному морі.

Співробітники Федерального управління морського судноплавства та гідрографії прогнозують підняття рівнів води на узбережжі Німеччини до двох з половиною метрів, і максимум повені очікується сьогодні близько 12 години дня.

На високогір’ї середніх гір та в Альпах передбачається штормовий вітер із потужними поривами. Додаткові погіршення погоди передбачаються в окремих гірських областях і прибережних районах. Прогнозується також можливість снігопаду та легкого морозу.

На жаль, штормові умови будуть тривати й надалі, метеорологічна служба прогнозує їх до самого Різдва. Згідно із заявами, лише 24 грудня вітер повинен послабитися.

Відео посадки літака в аеропорту Гамбурга під час шторму Золтан

Наслідки негоди.

Джерело: dwd.de, мережа X.

Читати також:

Незадовго до Різдва на Німеччину обрушиться ураган

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja