Сара Вагенкнехт вимагає проведення нових виборів

Колишня політична діячка від партії “Лінке” Сара Вагенкнехт висловлює бажання провести швидкі вибори та вимагає відставки федерального уряду.

“Найкраще було б, щоб трьох партійна коаліція не затримувалася при владі довше, і ми якнайшвидше могли б обрати новий Бундестаг”- сказала політик виданню Welt am Sonntag. За прискорення проведення виборів до Бундестагу виступав останнім часом також ХДС, на чолі з міністром-президентом Баварії Маркусом Зьодером.

Вагенкнехт знову підтверджує свої наміри щодо лідерства: “Ми хочемо управляти, якщо це дозволить нам змінити щось на краще. У регіонах це зовсім не неможливо, нам доведеться співпрацювати з ними.”

54-річна політик повторює вимоги щодо більш строго міграційного законодавства за зразком Данії. Міграційні процедури, за її словами, повинні бути значно прискорені: “Той, хто не має права на притулок, а це 90 відсотків, не має у нас перспективи на проживання і також не має права на соціальні виплати.”

У недільному опитуванні, що проводиться щотижня інститутом дослідження громадської думки INSA для Bild, партія “Лінке” – колишня партія Вагенкнехт – тепер отримує лише 3 відсотки.

Щотижневий рейтинг партій Бундестагу. Джерело: INSA-Umfrage

Директор INSA Герман Бінкерт: “Ліві” віддаляються від зони порятунку в 5 відсотків. Вони борються за політичне виживання.” Партія тепер перебуває на рівні з Вільними виборцями (також 3 відсотки).

Зазначимо, що фракція лівих прийняла рішення про свою ліквідацію 6 грудня в середині листопада. Причиною є вихід колишньої голови фракції Сари Вагенкнехт та ще дев’яти депутатів з партії. Без них фракція втрачає свій мінімальний розмір з 37 депутатів і повинна бути ліквідована. У майбутню групу ввійдуть 28 депутатів.

В даному опитуванні також стає видно, що Зелені здається виходять з кризи – вони знову додають один відсоток. На минулому тижні партія отримала всього 12 відсотків. Це було не лише на один відсоток менше, ніж на попередньому тижні, але й найнижчий показник, який INSA вимірював для Зелених протягом п’яти з половиною років.

Серед інших політичних союзів Єдність має 30 відсотків, SPD-16 відсотків та FDP-6 відсотків, та залишаються незмінними в порівнянні з минулим тижнем на своїх відсотках. Також позиція AfD з їх 22 відсотками залишається незмінною.

Джерело: Bild

Читати також:

У центрі Берліна пройшов протест проти поставок зброї в Україну (+Відео)

У Німеччині одна з політичних партій виступила проти прийняття України до ЄС

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja