Чергове футбольне диво від ФК Саарбрюкен в кубку Німеччини (+Відео)

Після Баварії на стадії 1/16 кубка Німеччини, тепер також Айнтрахт з Франкфурта покидає турнір. А все це через нове футбольне диво від 1. FC Saarbrücken в Кубку Німеччини. Команда з третьої ліги, яка розташована на 11-му місці, продовжує свій захоплюючий похід, вибиваючи вже другого представника Бундесліги.

Після епічної перемоги 2:1 у другому раунді над Баварією, гравці Саарбрюкена вразили своїх шанувальників, перемігши Айнтрахт Франкфурт з рахунком 2:0.

На 64-й хвилині Брюнкер, вражає ворота Айнтрахта з одинадцяти метрів. Жодного шансу для воротаря Траппа.

Ще один гол Брюнкера був відмінений в першому таймі.

На 78-й хвилині рахунок подвоює Кербер, після асисту того ж Брюнкера.

Кая Брюнкера після завершення поєдинку назвали героєм матчу.

Це справжнє чудо від Саарбрюкена.

Saarbrücken і Кубок Німеччини

У сезоні 2019/20, як четвертолігова команда, клуб (заснований у 1963/64 році) навіть досяг півфіналу. Тепер під керівництвом тренера Рюдігера Ціля вони вже принаймні у чвертьфіналі.

Айнтрахт грав відверто погано, мав всього один шанс для взяття воріт. В пасиві франкфуртців червона картка для Ноеля Футкоя на 82 хвилині, через прояви агресії.

Саарбрюкен – Айнтрахт Франкфурт 2:0 (0:0, 2:0)
6 декабря, 19:00, Людвігспаркштадіон