Протест на тракторах: фермери Німеччини вирушають у масштабну демонстрацію до Берліна

Під гаслом “Шлях на тракторах: фермери Німеччини обурені змінами в податках” відбувається протест за участі близько 40 фермерів та підрядників з округів Верден і Ротенбург, а також з Бремена, які вирушили із Оттерсберга до Берліна на своїх тракторах із швидкістю 25 км/год.

Ця неординарна подорож є відгуком на плани федерального уряду зняти податкові пільги на сільськогосподарський дизель та ввести автомобільний податок на сільськогосподарські машини. Фермери вважають ці зміни серйозним ударом для аграрного сектору та вирішили висловити свою незгоду провівши масштабну демонстрацію перед Бранденбурзькими воротами. Про подію повідомляє видання Bild.de

Початкова точка маршруту – Оттерсберг, звідки фермери вирушили рано в неділю. Під час подорожі, вони планують перетнути ріку Ельба в Лауенбургу та подолати 380 км до центру Берліна. Великий хостел поруч із залізничним вокзалом служитиме місцем для ночівлі, де спеціальний паркінг передбачено для тракторів.

Корнеліус Траупе, прес-секретар ініціативи “Land schafft Verbindung”, наголошує на тому, що ця акція несе позитивне повідомлення – фермери не проти чогось, а проти втручання уряду в сільське господарство. Зокрема, вони виступають за збереження податкових пільг та звільнення від автомобільного податку.

Зміни, запропоновані урядом, можуть призвести до серйозних додаткових витрат у розмірі 10 000-15 000 євро на підприємство щорічно. Фермери стурбовані цими перспективами, враховуючи, що їх внесок у досягнення кліматичних цілей і без цього був значним.

Ця дорожньо-протестна ініціатива створена, щоб звернути увагу до гострих проблем сільськогосподарського сектору і запобігти прийняттю рішень, які можуть масштабно вплинути на фермерські підприємства та середній клас- повідомляють учасники протесту.

Читати також:

Дизельне пальне дорожче за бензин Е10 в Німеччині

Світлина: скриншот з відео схожої акції протесту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja