Трагедія маленької Валерії: батько забере тіло загиблої донечки для поховання в Україну

Розлука через війну обернулася жахливою трагедією для родини з України, яка шукала порятунку в Німеччині. 9-річна Валерія зникла 3 червня дорогою до школи в саксонському місті Дебельн. Через тиждень її тіло виявили в лісі неподалік. Поліція затримала 36-річного громадянина Молдови, колишнього співмешканця матері дівчинки, як головного підозрюваного у вбивстві.

Батько Валерії, 32-річний Роман, вимушений був залишитися в Україні, де воює у лавах ЗСУ. Через розлучення з дружиною він передав маму з двома доньками до Німеччини у 2022 році в пошуках безпеки. Проте страшна трагедія спіткала родину на чужині.

Розгублені горем батьки не змогли дійти згоди щодо місця поховання загиблої донечки. Роман рішуче заявив виданню BILD: “Я хочу забрати доньку додому і поховати її тут, в Україні. Я не залишу її там”. Найближчим часом він має прибути до Німеччини, аби забрати тіло Валерії.

Жителі Дебельна гідно вшанували пам’ять трагічно загиблої дівчинки. У п’ятницю ввечері близько 2000 містян (майже кожен десятий) зібралися на центральній площі Обермаркт. Люди принесли квіти, свічки, м’які іграшки та запустили в небо кульки на знак скорботи. Зі сцени виступив бургомістр Свен Лібхаузер.

Ця трагедія є нагадуванням про жорстокі наслідки війни, яка розлучає родини, забираючи в дітей мирне дитинство та навіть життя. Розпач батька, що втратив єдину доньку, і скорбота цілого міста змушують ще гостріше відчути жах війни в Україні.

Джерело і світлини: Bild

Читати також:

Вбивство 9-річної біженки з України: поліція Німеччини шукає підозрюваних

Знайдено тіло 9-річної Валерії – пошуки якої тривали більше тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja