У Німеччині знайшли тіло ще однієї вбитої українки – матері 27-річної Маргарити Разас

Два тижні тому поблизу міста Хоккенхайм на півдні Німеччини прямо на березі Рейну знайшли тіло вбитої 27-річної Маргарити Разас з Харкова. Вона жила в центрі для біженців разом з матір’ю Мариною Стеценко та новонародженою донькою Мією. Дівчинку Мію невдовзі знайшли живою. Однак 51-річну Марину Стеценко оголосили зниклою безвісти.

Тепер тіло Стеценко виявили в озері неподалік села Бад-Мінгольсхайм. Як повідомила поліція, її також убили. Підозрюваними у справі проходять 43-річна росіянка Інна та 44-річний німець Марко. За версією слідства, вони вбили матір і бабусю дівчинки, щоб забрати дитину собі.

Нагадаємо, що за інформацією видання Bild, пара нібито планувала вбивство української біженки з метою викрадення її новонародженої донечки. Напередодні трагедії Марко начебто говорив сусідам, що у січні в них з’явилася донька, хоча сусіди не помічали ознак вагітності у його дружини Інни. Один із сусідів розповів: “Ця пара завжди була дуже чемною і здавалася приємною. Я ніколи не очікував такого злочину від них”.

Марко працював м’ясником, а Інна – офісною працівницею. Разом вони виховували трьох синів. Ймовірні злочинці заманили біженців, пообіцявши їм допомогти оформити документи в Німеччині.

Тривожні події розпочалися на початку березня, коли з’явилися повідомлення про зникнення української родини. 14 березня на дамбі Рейну поліція виявила тіло Маргарити з ознаками насильницької смерті. 15 березня правоохоронці заарештували двох підозрюваних та врятували маленьку Мію.

Маргарита разом з матір’ю приїхала до Німеччини чотири місяці тому з Харкова та мешкала в будинку для українських біженців поблизу Мангайма. Розслідування тепер уже двох жахливих вбивств триває.

Читати також:

Живою знайшли 5-тижневу доньку вбитої в Німеччині українки

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja