Знайдено тіло 9-річної Валерії – пошуки якої тривали більше тижня

У німецькому містечку Дебельн, федеральна земля Саксонія, розігралася справжня трагедія. Поліція виявила тіло 9-річної Валерії — дівчинки з України, пошуки якої тривали більше як тиждень після її зникнення.

“Ми впевнені, що загибла — це зникла безвісти 9-річна Валерія. Висловлюємо щирі співчуття її родині. Валерія стала жертвою злочину, і ми розслідуємо це як умисне вбивство”, – повідомив комісар поліції Карстен Кемпф.

За даними правоохоронців, тіло дитини знайшли на пересічній місцевині, далеко від лісових стежок. Прокуратура зазначає, що нині розслідування зосереджене на оточенні сім’ї Валерії, проте підозрюваних поки не встановлено.

“Після розтину не виявлено жодних ознак сексуального насильства щодо дівчинки”, – уточнила представниця прокуратури Інгрід Бургхарт.

Валерія походила з України, але через початок російської агресії разом із мамою змушена була шукати прихистку в Німеччині як біженка. Її батько лишився на батьківщині та воює у лавах ЗСУ.

Востаннє живою Валерію бачили 3 червня, коли вона йшла до школи. Проте на заняття вона так і не з’явилася. Упродовж 8 днів сотні волонтерів шукали безвісти зниклу дівчинку.

Джерело і світлина: Bild

Читати також:

Зникнення 9-річної українки в Німеччині: масштабні пошуки тривають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja