Вбивство 9-річної біженки з України: поліція Німеччини шукає підозрюваних

Розслідування резонансного вбивства 9-річної українки Валерії, тіло якої знайшли у лісі неподалік міста Дебельн у Саксонії, набирає обертів. Поліція наразі розглядає двох підозрюваних у скоєнні цього жахливого злочину.

Першим фігурантом справи є колишній хлопець 33-річної матері Валерії — уродженець Молдови Андрій. За даними видання BILD, чоловік проживає у Празі, однак чеські правоохоронці поки не можуть його розшукати. Відомо, що вранці в день зникнення дівчинки Андрій надсилав матері вимогу зв’язатися з ним. Крім того, є інформація, що він того дня перебував у Дебельні.

Другим підозрюваним є 50-річний біженець з України Геннадій Л., колишній моряк. Він мешкав по сусідству з родиною Валерії. За деякий час до трагедії дівчинка скаржилася, що за нею слідкує незнайомий чоловік. Геннадій начебто намагався залицятися до матері Валерії, проте отримав відмову. Після цього він пригрозив “зруйнувати її життя”.

Наразі поліція Німеччини не може встановити місцеперебування обох підозрюваних. Квартири, де мешкали мати та бабуся Валерії, узято під охорону.

Нагадаємо, що до повномасштабного російського вторгнення в Україну дівчинка разом із сім’єю проживала на батьківщині. Через війну вони змушені були шукати порятунку в Німеччині як біженці, тоді як батько Валерії лишився боронити Україну у лавах ЗСУ.

Джерело та світлини: Bild

Читати також:

Знайдено тіло 9-річної Валерії – пошуки якої тривали більше тижня

Зникнення 9-річної українки в Німеччині: масштабні пошуки тривають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja