Убивство українки в Берліні: злочин розкрито завдяки ретельному розслідуванню

Берлінська поліція заарештувала підозрюваного у вбивстві відомої українки-косметолога Оксани Ромберг, чиє тіло із садистськими тортурами було виявлене у власній квартирі на вулиці Курфюрстендамм 1 квітня 2021 року. Жінці було 50 років.

Попри тривалі пошуки, злочинця вдалося встановити лише нещодавно завдяки ретельному аналізу ДНК. Правоохоронці склали список із майже сотні осіб, які були знайомі з Ромберг, та поступово запрошували їх на тестування.

За інформацією видання BILD, 53-річний чоловік, арештований за підозрою у вбивстві, став 91-м у цьому переліку. До цього він не мав судимостей та не потрапляв у поле зору поліції. Імовірно, чоловік допомагав українці по господарству і вбив її з корисливих мотивів.

На одному з каменів, якими зловмисник посмертно збезчестив тіло косметолога, вдалося виявити його генетичний матеріал. Саме аналіз ДНК став вирішальним у розкритті злочину, вчиненого три роки тому.

Оксана Ромберг, вбита в 2021 році, фото Bild

Оксана Ромберг народилася у Києві, згодом переїхала до Німеччини, де здобула популярність як висококласний косметолог із власним салоном краси. Серед її клієнтів були відомі німецькі зірки.

Нелюдське вбивство української жінки у самому серці Берліна сколихнуло громадськість. Проте завдяки наполегливій праці слідчих та використанню новітніх криміналістичних методів розплутати цю заплутану справу стало можливим.

Докладний збір та аналіз ДНК став визначальним у затриманні підозрюваного. Попри довгі роки пошуків і перевірки десятків людей, берлінські правоохоронці змогли віддати належне справедливості та покарати винного в огидному злочині проти безневинної жінки.

Джерело і світлини: Bild

Читати також:

У Німеччині знайшли тіло ще однієї вбитої українки – матері 27-річної Маргарити Разас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja