У Берліні заарештовано терористку “Фракції Червоної Армії”, яку розшукували понад 30 років

26 лютого ввечері в районі Кройцберг було заарештовано Даніелу Клетте. Вона належить до так званого третього покоління “Фракції Червоної Армії” (RAF) – німецької ліворадикальної терористичної організації, що діяла у ФРН та Західному Берліні з 1968 року.

Про подію повідомляє видання Bild. RAF займалася вбивствами, викраденнями людей, захопленням заручників та вибухами. З 1970 року до початку 1990-х років жертвами терористів стали 34 людини, в тому числі численні поліцейські та високопосадовці бізнесу і політики.

Вважається, що Клетте несе відповідальність, зокрема, за підрив 27 березня 1993 року нової в’язниці у Вайтерштадті та напад з вогнепальною зброєю на посольство США у Бонні 13 лютого 1991 року.

Даніела Клетте, член терористичної групи RAF

Послідовники RAF описували її як комуністичну та антиімперіалістичну міську партизанську групу, що чинила збройний опір тому, що вважала фашистською державою.

Хоча організація офіційно вважається розпущеною, поліція розшукує декількох активних учасників. Суд видав ордери на арешт у зв’язку з пограбуваннями, вчиненими в період з 1999 по 2016 рік – передбачається, що троє терористів грабували супермаркети та інкасаторські машини, щоб фінансувати своє підпільне життя.

Після того, як в середині лютого на телеканалі ZDF розповіли про розшук, було отримано близько 250 повідомлень від глядачів.

Отже, поліція Берліна заарештувала членкиню RAF Даніелу Клетте, яку розшукували впродовж тривалого часу за участь у терористичній діяльності організації. Їй інкримінують низку злочинів, включаючи підриви та напади. Невідомо, які подальші розслідування та судові процеси чекатимуть на терористку.

Читати також:

Затриманий на головному вокзалі Вупперталя не є терористом Червоної Армії Фракції

Світлина: Bild

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja