Чоловік із мачете напав на перехожих у Франкфурті через страх перед “рептилоїдами”

У ніч на п’ятницю 38-річний мешканець Франкфурта-на-Майні, озброївшись 30-сантиметровою мачете, вчинив напад на кількох громадян у районі центрального залізничного вокзалу. Він мотивував свої дії бажанням захиститися від “рептилоїдів” – істот, нібито, спільного з рептиліями походження, які таємно керують політиками та вчиняють ритуальне насильство над дітьми.

За даними поліції, близько півночі 38-річний чоловік прибув у район вокзалу Франкфурта, де спочатку почав рубати мачете тротуар, викликаючи занепокоєння у перехожих. Один з юнаків спробував зброю в нього відібрати, проте сам отримав незначні поранення. Про подію повідомляє Faz.de.

Невдовзі “чоловік з мачете”, як його називає поліція, вчинив напад на двох осіб біля місцевого кіоску. Один з них також отримав травми. Далі зловмисника помітила група з чотирьох чоловіків. Вони кинулися на нього, відібрали зброю й завдали нею же поранень. Крім того, вони забрали у нападника мобільний телефон, паспорт та інші особисті речі, після чого втекли з місця події.

Бачення рептилоїдів штучним інтелектом

Пізніше на місце прибула поліція, яка надала медичну допомогу пораненому “чоловікові з мачете” та доправила його до лікарні. В його крові виявили 1,6 проміле алкоголю. Йому оголошено про підозру у завданні тяжких тілесних ушкоджень. Тим часом четвірка нападників, які пограбували й поранили його самого, перебуває у розшуку.

Район франкфуртського центрального вокзалу з листопада минулого року оголошено зоною, в якій діє заборона на носіння зброї. Тут заборонені ножі з довжиною клинка понад 12 сантиметрів. Крім того, заборонені ножі довжиною від 4 до 12 сантиметрів. Є певні винятки з цих правил для місцевих мешканців, ремісників та працівників ресторанів.

Ця подія у Франкфурті засвідчила небезпеку поширення маргінальних конспірологічних теорій, які можуть штовхати нестійких людей на насильницькі дії. Крім того, вона продемонструвала вразливість громадського порядку перед проявами раптової агресії, особливо під впливом алкоголю. Місцева влада має проаналізувати цей випадок та вжити заходів для посилення безпеки у громадських місцях.

Читати також:

Майже 10 кілограмів наркотиків вилучили в Тюрингії

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja