Вилучено біткоїни на 2 мільярди євро під час розслідування справи про піратський сайт

Поліцейські Саксонії конфіскували криптовалюту біткоїн на 2 мільярди євро в рамках розслідування щодо незаконного сайту з піратським відео.

Як повідомляє поліція німецької землі Саксонія, в середині січня цього року їм тимчасово вдалося вилучити близько 50 тисяч одиниць криптовалюти біткоїн. Це сталося в рамках розслідування, яке проводить Генеральна прокуратура міста Дрездена щодо сайту, який незаконно поширював піратські копії фільмів.

За словами офіційного представника відомства у кримінальних справах Саксонії Кая Андерса, вилучені біткоїни оцінюються приблизно у 2 мільярди євро на момент їх конфіскації. Таку суму аналітики називають найбільшою за всю історію вилучення криптовалют правоохоронними органами Німеччини.

Як зазначається, підозрюваний у справі про піратське відео добровільно передав зазначену кількість біткоїнів співробітникам Федерального бюро розслідувань. Поки що остаточне рішення щодо подальшої долі цих коштів не ухвалено.

Розслідування триває стосовно 40-річного громадянина Німеччини та 37-річного громадянина Польщі, яких підозрюють у тому, що вони керували згаданим сайтом з поширення піратського відеоконтенту. За деякими даними, на цьому ресурсі було незаконно розміщено близько 880 тисяч піратських копій фільмів та серіалів.

Отже, з огляду на масштаб вилучення, німецька держава може тепер претендувати на статус одного з найбільших утримувачів біткоїнів в Німеччині.

Читати також:

Кількість кіберзлочинів суттєво зросла: деталі звіту

Світлина згенерована за допомогою ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja