Зникнення 9-річної українки в Німеччині: масштабні пошуки тривають

У невеликому німецькому місті Дебельн, що в Саксонії, триває пошукова операція, яка привернула увагу всієї країни. Вже понад тиждень правоохоронці та волонтери шукають 9-річну Валерію, дівчинку з України, яка загадково зникла дорогою до школи.

Валерія, яка мешкала з матір’ю в центрі 25-тисячного Дебельна, востаннє була помічена минулого понеділка вранці. Вона мала подолати лише 450 метрів до автовокзалу, звідки її мав забрати шкільний автобус. Цей маршрут був для дівчинки звичним, тож ймовірність того, що вона могла заблукати, практично виключена.

Тривогу забили лише ввечері, коли мати Валерії, не дочекавшись доньки, звернулася до поліції близько 18:30. Дивує, що педагоги не відреагували на відсутність дівчинки у класі, що могло б пришвидшити початок пошуків.

Поліція розглядає різні версії зникнення. Серед них — можливість викрадення близькими. Батько Валерії, який залишився в Україні, та колишній партнер матері, що мешкає в Чехії і якого дівчинка також вважала татом, вже перевірені правоохоронцями. До розслідування долучилися колеги з України, Польщі та Чехії.

Масштаби пошукової операції вражають: у Дебельні працюють гелікоптери, водолази та кінологи. Правоохоронці вже вилучили понад 10 терабайтів записів із камер відеоспостереження. Фотографії Валерії розміщені на вулицях міста, у соціальних мережах, їх мають всі водії автобусів регіону.

Ця історія не лише демонструє згуртованість міжнародної спільноти у кризових ситуаціях, але й піднімає питання про безпеку дітей та відповідальність освітніх закладів. Надія на щасливий фінал не згасає — пошуки тривають.

Джерело і світлини: Bild

Читати також:

Живою знайшли 5-тижневу доньку вбитої в Німеччині українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja