Затримано 17 мігрантів на сході Німеччини

Відомство федеральної поліції затримало вночі на кордоні з Польщею 17 осіб, які нелегально опинилися на території Німеччини.

Згідно з інформацією представника федеральної поліції у Пазевальку, у понеділок, 17 травня, мігранти, серед яких були четверо дітей, намагалися потрапити на територію Ворпомерна через чотири різних маршрути: Росія – Білорусь – Польща, а також Латвія – Польща. Усі мігранти, зокрема з Афганістану, Ірану, Судану та Сомалі, направлені до пункту первинної реєстрації заяв на притулок у Шверині.

Підозрюваною у нелегальній міграції є 39-річна жінка-водійка з України, яка перевозила п’ятьох осіб з Афганістану та Ірану. Водійку затримали, її автомобіль було конфісковано. Зазначається, що діти належали одній родині з Афганістану.

Протягом останніх місяців кількість нелегальних перетинів кордону зросла через Росію, Білорусь та Польщу через несанкціоновані прикордонні маршрути. Загалом по всій Німеччині на зовнішніх кордонах було виявлено 45 338 незаконних перетинів кордону протягом першого півріччя 2023 року, що становить понад 50% зростання порівняно з аналогічним періодом 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja