В’їзд з домашніми тваринами з України до Німеччини

Україна є третьою країною, яка не внесена до переліку щодо сказу. Відповідно, до європейського законодавства мають бути виконані певні умови щодо ввезення домашніх тварин з третьої країни, що не входить до списку країн Євросоюзу. У зв’язку з очікуваною хвилею біженців з України Європейська Комісія звернулася до країн-членів ЄС з проханням тимчасово спростити умови в’їзду домашніх тварин, які хочуть в’їхати до ЄС у супроводі своїх господарів.

Багато людей з України тікають до Німеччини зі своїми собаками. Установи для біженців часто не можуть приймати тварин. Люди з України можуть знайти відповідне житло за допомогою цих посередницьких платформ.

Німеччина виконала прохання Німецького кінологічного клубу. Тепер власники домашніх тварин можуть в’їжджати в Німеччину з України без попереднього отримання дозволу відповідно до Регламенту (ЄС) 576/2013. Тепер особам, які в’їжджають в країну, необхідно звернутися до місцевого ветеринарного органу для визначення стану здоров’я тварини щодо сказу та вжиття заходів у разі необхідності, а саме: ізоляція, вакцинація проти сказу, мікрочіпування, видача паспорта домашньої тварини.

Відповідні організації відповідальні за догляд тварин просять німців-власників домашніх тварин, які контактують з собаками та котами з України, звернути особливу увагу на дотримання заходів гігієни з догляду на можливу передачу сказу. В цілому, однак, передбачається, що ризик занесення сказу собаками та котами під час очікуваних хвиль напливу біженців є низьким.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja