Напад на біженців в Зебніці

Після атаки на двох осіб з притулку для біженців у Зебніці, Саксонська рада у справах біженців закликає всіх відноситися до цього інциденту з повною серйозністю. “Це не перший інцидент. Він співпадає з расистськими подіями та суспільними тенденціями, які ми спостерігаємо останнім часом, зокрема у деяких міських та сільських регіонах Саксонії”, – підкреслив Осман Огуз, представник ради біженців. Багато біженців з міст Цвікау та Баутцена, на приклад, вже навіть бояться виходити на вулицю.

За його словами, межі того, про що можна говорити відкрито, давно були порушені, мова ненависті до біженців все більше стає нормою. Огуз заявляє, що певні політичні заяви від знаменитих партій, таких як ХДС та правого крила партій, риторика яких критично налаштована на емігрантський рух до Німеччини.

Поліція вже визначила особу першого підозрюваного. 20-річний німець може бути позв’язаний із нападом, що стався минулої суботи ввечері, коли людина в балаклаві вривалася в будинок у Зебніці та атакувала двох громадян Афганістану (16 і 18 років) з палицею. За словами поліції, нападник також кричав расистські образи. 16-річний вибрався без ушкоджень, а 18-річному довелося пройти амбулаторне лікування.

Команда детективів з Дрездена, яка займається політично вмотивованими злочинами, продовжує пошуки партнера 20-річного підозрюваного. Кримінальна поліція також перевіряє ще двох осіб, які могли перебувати біля будинку в час нападу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja