В Німеччині є всі підстави для посилення депортації мігрантів

Два тижні тому, чоловік увірвався в потяг, та погрожував пасажирам ножем. Такий випадок закінчився смертю двох пасажирів та декількох було поранено.

За попередньою інформацією, чоловіка звали Ібрагім А, за походженням він палестинець. Нападник вже був декілька разів судимий за напад та, нещодавно, покинув в’язницю.

«Як це могло статися, що такий злочинець досі залишався в країні?», – запитала міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер.

Чому деяких мігрантів можуть депортувати?

У Німеччині іноземних громадян можуть депортувати, якщо вони вчинили кримінальний злочин або є членами терористичної організації. Також іноземців, яким було відмовлено у наданні притулку. Їх можуть затримати, а потім повернути до країни походження.

За словами дослідника міграції Джеральда Кнауса, особу без громадянства, фактично, не має шансів депортувати, якою і є 33-річний Ібрагім А. «Потрібна була держава, яка б могла прийняти таку людину. У випадку з особами без громадянства такої держави немає», — сказав Джеральд Кнаус.

На кінець минулого року, за офіційними даними, 304 308 осіб було зареєстровано, як тих, хто має покинути країну.

За даними МВС, минулого року було депортовано 12 945 осіб — більшість із Грузії, Албанії, Сербії, Молдови та Пакистану. Роком раніше ця цифра становила 11 982. Але до того, як депортацію було припинено під час пандемії COVID-19, кількість депортованих у 2019 році була майже вдвічі більшою і становила 22 000.

«Депортація є необхідним наслідком нашого закону про притулок і проживання», – сказала заступниця голови фракції ХДС/ХСС Андреа Ліндхольц.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja