Пілоти компанії Discover оголосили передріздвяний страйк

Пілоти дочірньої компанії Lufthansa Discover оголосили про попереджувальний страйк, що спричинило певне занепокоєння серед пасажирів, які планували провести різдвяні канікули з даною авіакомпанією. Проте, авіакомпанія вжила заходів для пом’якшення наслідків цього страйку, який тривав всього п’ять годин.

Страйк, організований профспілкою пілотів Vereinigung Cockpit (VC), був оголошений за день до Різдва в дочірній авіакомпанії Lufthansa Discover Airlines. Про це йдеться у виданні Hessenschau. Попри його невелику тривалість, він не викликав серйозних порушень для більшості пасажирів у суботу, оскільки компанія оперативно розробила альтернативний розклад рейсів.

Страйк був пов’язаний з вимогою укладення першого колективного трудового договору для пілотів даної авіакомпанії, заснованої всього два роки тому. Профспілка раніше висловлювала невдоволення тактикою роботодавця, спрямованою на витягування часу.

Повітряні рейси з Франкфурта були частково перенесені на ранок перед страйком, що призвело до ранніх повернень з місць відпочинку. Рейси в Мюнхен обслуговувалися материнською компанією Lufthansa.

Компанія повідомила, що завдяки коригуванню розкладу жоден рейс Discover Airlines не був скасований, і перепросила перед постраждалими пасажирами. Вона також висловила готовність перебронювати рейси для забезпечення своєчасного повернення пасажирів додому чи на різдвяні свята.

Представники профспілки вказали, що причиною страйку стали переговори, що зайшли в глухий кут щодо першого колективного трудового договору. Вони заявили, що, попри певний прогрес, роботодавці використовували тактику витягування часу. Сторони висловили намір продовжити переговори в січні з метою швидкого досягнення угоди.

Компанія, зі свого боку, підкреслила позитивний прогрес у переговорах і готовність укласти колективний трудовий договір. Вона повідомила про часткові узгодження та чіткий намір продовжити переговори в січні з метою досягнення кінцевої угоди.

Читати також:

Німецькі аеропорти виявилися далеко не найкращими у світі.

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja