Німецькі аеропорти виявилися далеко не найкращими у світі.

У рейтингу сервісу AirHelp найкращий німецький аеропорт знаходиться на початку четвертої десятки. При цьому найбільший аеропорт Німеччини опинився на останньому місці серед німецьких аеропортів.

Портал з захисту прав споживачів в авіаційному транспорті AirHelp опублікував результати свого дослідження за 2023 рік щодо якості обслуговування та показників точності аеропортів у світі.

Загалом рейтинг AirHelp Score складається з майже двохсот позицій. У топ-3 увійшов Міжнародний аеропорт Маскат в Омані, набравши 8,54 бала з 10 можливих. Далі йдуть Міжнародний аеропорт Ресифі (8,49) у Бразилії та Міжнародний аеропорт Кейптаун (8,48) в ПАР.

На останніх місцях опинилися Аеропорт Лондон-Гатвік (6,43), Міжнародний аеропорт Мальти (6,39) і Міжнародний аеропорт Банджармасін Сямсудін Нур в Індонезії (6,39).

Як вказано у звіті, для складання рейтингу були зібрані статистичні дані про пунктуальність рейсів, а також опитані пасажири, яких попросили оцінити роботу персоналу, час очікування, чистоту, можливості перекусити та зайнятися шопінгом.

Німецькі аеропорти в рейтингу AirHelp Score:

Дортмунд (Flughafen Dortmund) / 41
Штутгарт (Flughafen Stuttgart) / 44
Дюссельдорф (Flughafen Düsseldorf International) / 46
Гамбург (Hamburger Helmut-Schmidt-Flughafen) / 63
Бремен (Flughafen Bremen) / 92
Кельн/Бонн (Flughafen Köln-Bonn) / 99
Мюнхен (Internationaler Flughafen München) / 116
Ганновер (Flughafen Hannover) / 118
Берлін-Бранденбург (Flughafen Berlin-Brandenburg) / 123
Франкфурт-на-Майні (Internationaler Flughafen Frankfurt) / 175

Найкращий німецький аеропорт за версією рейтингу AirHelp Score, розташований в Рурській області, є одним із невеликих регіональних аеропортів у Німеччині. Основними перевізниками тут є бюджетні авіакомпанії. Щорічна кількість пасажирів становить близько 2,5 мільйона осіб. Він отримав 8 балів за точність, 7,8 бала за сервіс і 7,7 бала за магазини та ресторани.

Аеропорт Франкфурта-на-Майні значно підвів показник точності – 6,3 бала з 10 можливих. За сервіс він отримав 7,5 балів, за магазини та ресторани – 7,8 бала. У 2022 році тут обслужили майже 50 мільйонів пасажирів. У рекордний 2019 рік до початку пандемії – понад 70 мільйонів.

Раніше у 2023 році перед початком сезону літніх відпусток портал AirHelp опублікував дані свого іншого дослідження, яке було повністю присвячене Німеччині та ґрунтувалося на оцінках та відгуках пасажирів у сервісі Google. У цьому рейтингу перше місце поділили аеропорти в Мюнстері, Фрідріхсхафені та Нюрнбергу. Франкфурт-на-Майні опинився на п’ятій позиції, Дортмунд потрапив до четвірки аеропортів на сьомому місці разом з Гамбургом, Дюссельдорфом та Ганновером.

Джерело: DW

Читати також:

Авіасполучення з Великою Британією залишається нестабільним для німецьких пасажирів

Зображення згенеровано ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja