Популярні додатки з кешбеком для вигідних покупок у Німеччині

Придбавши товари за умовами кешбеку за допомогою цих додатків, ви можете частково повернути кошти, витрачені на продукти, предмети для дому, одяг, техніку та інше.

Отже, представляємо НАЙКРАЩІ 6 застосунків із кешбеком, які користуються особливою популярністю серед німців.

1. Ibotta

Ви можете приєднати свої кредитні чи дебетові картки магазинів до додатка або сфотографувати та завантажити свої чеки після покупок. Перед придбанням просто оберіть доступні пропозиції в додатку, наприклад, отримайте 10 центів за кожен чек від Walmart.

Кешбек на Ibotta становить від 1% до 5% і навіть більше, залежно від акцій і пропозицій. Заощадження починаються з 20 доларів, і ви можете вибрати: отримати кошти на свій рахунок PayPal або пов’язаний з ним банківський рахунок, або обміняти на подарункову картку вашої улюбленої мережі.

Скриншот з сайту компанії ibotta

2. Fetch Rewards

Додаток дозволяє заробляти бали за кожен сфотографований чек і обмінювати їх на цінні подарункові картки від Apple, Amazon, Best Buy, Starbucks та інших популярних брендів. Зазвичай ви отримуєте 25 балів за кожен чек.

Перші подарункові картки доступні для обміну при балансі в 3000 балів, що еквівалентно 3 доларам. Крім того, ви можете отримувати винагороду за кожну покупку, будь то в ресторані чи магазині.

3. iGraal: кешбек за онлайн-покупки в Німеччині

Реєстрація в iGraal дозволяє заощаджувати гроші під час онлайн-шопінгу у понад 1 500 інтернет-магазинах.

Отримати кешбек досить просто. Після здійснення покупок в обраних інтернет-магазинах, ви отримуєте частину вартості покупки назад на свій рахунок iGraal − отримати гроші можна після того, як накопичите 20 євро.

4. Shoop

Shoop − це німецька компанія, яка запропонувала універсальну систему кешбеку. Це означає, що ви можете отримувати частину суми вашого замовлення назад після покупок в різних онлайн-магазинах.

Основна відмінність від інших систем повернення грошей полягає в тому, що Shoop не пропонує знижки або бонусні бали. Замість цього, частина суми вашої покупки повертається вам безпосередньо в оплаченій валюті.

Мінімальна сума для виплати всього один євро, що робить Shoop одним з найбільш зручних сервісів для отримання кешбеку.

5. LetyShops

LetyShops − це безплатний додаток з кешбеком для Android та iOS. Ви можете робити покупки з кешбеком в понад 3 000 онлайн-магазинах та сервісах.

Однією з важливих переваг LetyShops є мінімальна сума для виплати всього один євро, що особливо зручно.

6. Liber Save

Платформа співпрацює з сотнями магазинів, ресторанів та онлайн-платформ (повний перелік тут), де ви можете здійснювати покупки.

Після того, як ви здійснили покупку в одному з партнерських магазинів, кешбек автоматично нараховується на ваш обліковий запис. Після реєстрації в сервісі ви отримуєте вітальний бонус у розмірі 10 євро.

Читати також:

Німці стали рідше митися і менше споживати м’ясо

Зображення згенеровано ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja