Айнтрахт знищив Баварію в 14 турі чемпіонату Німеччини

У 14-му турі Бундесліги Баварія зазнала своєї першої поразки у сезоні, не витримавши натиску Айнтрахта з Франкфурта.

Вже на 36-й хвилині господарі отримали перевагу в три м’ячі завдяки голам Омара Мармуша, Еріка Діна-Ебімбе та Хуго Ларссона. Йозуа Кімміх ще зумів забити один м’яч перед перервою, але це не врятувало ситуацію.

Після перерви Діна-Ебімбе оформив свій дубль, а на 60-й хвилині Ансгар Кнауфф поставив крапку у розгромі Баварії – 5:1.

Ця поразка стала для Баварії першою в цьому сезоні за 13 турів Бундесліги. В інших внутрішніх турнірах у команди Томаса Тухеля також не все добре – в Суперкубку Баварія програла Лейпцигу (0:3), а в Кубку Німеччини поступилася Саарбрюкену (1:2).

Наразі Баварія займає друге місце в Бундеслізі, відстаючи на три очки від Баєра. Айнтрахт розташовується на сьомій сходинці турнірної таблиці.

А.Франкфурт – Баварія 5:1 (3:1)
Голи: Мармош, 12 (1:0); Діна, 31 (2:0); Ларссон Ху., 36 (3:0); Кімміх, 44 (3:1); Діна, 50 (4:1); Кнауфф, 60 (5:1)

А.Франкфурт: Трапп; Тута; Бута А. (Баум Еліас, 89); Кох; Шаібі (Нганкам, 88); Пачо; Гетце; Діна (Нкунку Н., 76); Ларссон Ху.; Кнауфф (Гауге, 81); Мармош (Хасебе, 81)
Запасні: Граль; Смолчич; Макс; Еронсон
Попередження: Мармош 67

Баварія: Ноєр; Кім М.Ч.; Упамекано; Дейвіс (Геррейру, 46); К. Коман (Гнабрі, 66; Мусіала, 71); Мазрауї (Лаймер, 46); Сане Л.; Горецка; Кімміх; Г. Кейн; Шупо-Мотінг (Мюллер, 66)
Запасні: Ульрайх; Кретціг; Павлович Ол.; Тель М.
Попередження: Кім М.Ч. 23; Сане Л. 71