Огляд матчів 4 туру Ліги Чемпіонів за участю німецьких команд

“Баварія” здобула перемогу в матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів над “Галатасараєм” та достроково забезпечила собі перше місце у групі A, а разом із тим і вихід у плей-офф турніру.

У першому таймі можливість відкрити рахунок мали Кейн, Сане та Мусіала, але завжди щось трошки заважало, передусім неточність самих гравців “Баварії”. А наприкінці тайму був момент у Ікарді, але Нойєр довів, що досі залишається одним з найкращих воротарів світу, незважаючи на велику паузу в грі через травму.

Голи пішли у другому таймі. Але спочатку забити Кейну завадила стійка. Англієць скоригував приціл і протягом 80-ї по 86-у хвилин двічі вразив ворота “Галатасараю”. Спочатку в типовому англійському стилі він виграв повітряну боротьбу після подачі зі штрафного. А потім відправив м’яч у порожні ворота після прострілу Келя. У компенсований час Бакамбу забив один гол, але більшого “Галатасарай” не досяг, програвши – 1:2.

Отже, “Баварія” за два тури до завершення групового етапу гарантувала собі перше місце у групі A, маючи вісім очок переваги над “Копенгагеном” та “Галатасараєм” та дев’ять над “Манчестер Юнайтед”.

08.11.23 Баварія – Галатасарай 2:1 (0:0)
Голи: Кейн Г., 80 (1:0); Кейн Г., 86 (2:0); Бакамбу, 93 (2:1)

Баварія: Нойєр; Ким М.Ч.; Упамекано (Лаймер, 72); Девіс; Горецька; Сане Л. (Тель М., 72); Мазрауї; Коман К. (Гнабрі, 88); Кімміх; Мусіала (Мюллер, 40); Кейн Г.
Запасні: Перес Да.; Ульраїх; Кретциг; Павлович Ал.; Сарр Бу.; Шупо-Мотинг
Попередження: Девіс 19

Галатасарай: Муслера; Міна Санчес; Айхан К. (Олівейра С., 69); Бое; Бардакчи; Анхелінью (Нельссон В., 78); Торрейра; Заха (Бакамбу, 79); Актюркоглу; Зиеш (Йилмаз Б., 57); Ікарді (Тете, 69)
Запасні: Гювенч; Йилмаз Дж.; Орду; Караташ; Мертенс Д.; Ндомбеле; Демірбай
Попередження: Бардакчи 34; Бакамбу 96

“Наполі” втратив очки у домашньому матчі з “Уніоном” і відклав свій вихід у плей-офф Ліги чемпіонів.

Команда Руді Гарсії сьогодні з перших же хвилин взяла гру під контроль і змусила берлінців діяти другим номером. На 30-й хвилині перший гол неаполітанців був скасований через фол Ді Лоренцо, а наприкінці тайму господарі забили вже чистий м’яч – Політано забив “круглого” у сітку, замкнувши фланговий простріл від Маріу Руї.

У другій половині зустрічі “Наполі” почав у тому ж дусі і … сам пропустив після контратаки “Уніона”. Воротар німецького клубу віддав передачу через все поле – Беккер і Фофана відгукнулись на закид, в результаті перший не зміг пробити воротаря, а другий добив м’яч у ворота.

До кінця матчу “Наполі” намагався знову вийти вперед, але безуспішно. “Уніон” поставив автобус і витерпів до фінального свистка, заробивши своє перше очко у Лізі чемпіонів.

08.11.23 Наполі – Уніон 1:1 (1:0)
Голи: Політано, 39 (1:0); Фофана Д.Д., 52 (1:1)

Наполі: Мерет; Рахмані; Натан; Маріу Руї (Олівейра М., 77); Ді Лоренцо; Кварацхелія; Зелінськи П. (Кайуші, 90); Політано (Ліндстрем, 87); Лоботка (Сімеоне, 77); Замбо-Ангісса; Распадорі
Запасні: Контіні Н.; Голліні; Жуан Жезус; Естігор; Дзанолі; Гаєтано Д.; Елмас; Дзербін
Попередження: Сімеоне 90

Уніон: Реннов; Руссійон (Гозенс, 79); Бонуччі; Лайдуні (Крал, 70); Юранович (Триммель, 64); Яккель; Лейте; Хедіра Р. (Тузар, 70); Габерер (Аронсон, 79); Фофана Д.Д.; Бекер Ш.
Запасні: Шволов; Штайн Я.; Дел Л.; Кнохе; Беренс; Фолланд
Попередження: Бонуччі 41; Яккель 67; Тузар 76\

“Боруссія” здобула ключову перемогу на груповому етапі Ліги чемпіонів, вдома перемігши “Ньюкасл”, який обезкровлений травмами. Гості сьогодні грали неоптимальним складом, втративши низку ключових виконавців і замінивши їх молоддю, чим сповна скористалися їхні суперники.

“Боруссія” виглядала значно краще англійців на протязі всього матчу і заслужено перетворила свою гру в голи в кожному з таймів. На 26-й хвилині у “Дортмунда” після тривалого контролю на чужій половині поля, все завершилося передачею від Забітцера на Фюллькруга, який сильним ударом вколов м’яч у сітку і відкрив рахунок. А точку під завісу поєдинку поставив Юліан Брандт – найкращий гравець матчу в складі господарів, відгукнувся на передачу вперед і реалізував вихід один на один.

2:0 – “Боруссія” другий раз поспіль перемагає “Ньюкасл” і відривається від англійців на три очки в турнірній таблиці групи F.

07.11.23 Боруссія Д – Ньюкасл 2:0 (1:0)
Голи: Фюллькруг, 26 (1:0); Брандт, 79 (2:0)

Боруссія Д: Кобель; Рюерсон; Шлоттербек Н.; Хуммельс; Зюле; Нмеча Ф.; Забітцер; Брандт; Озкан Са.; Фюллькруг (Мукоко, 86); Адейемі К. (Ройс, 82)
Запасні: Лотка; Майер А.; Бланк Х.; Бенсебаїні; Байну-Гіттенс; Рейна Дж.; Вольф М.; Мален; Алле

Ньюкасл: Поуп; Лонгстафф Ш.; Лівраменто; Ласселлс; Шер; Тріппіер; Гімараїнш Б.; Віллок Дж. (Майлі, 82); Холл (Альмірон, 46); Жоелінтон; Уілсон К. (Гордон Е., 46)
Запасні: Каріус; Дубравка; Дамметт; Де Болле; Паркінсон
Попередження: Холл 9

У групі G Ліги чемпіонів усе зрозуміло: Манчестер Сіті – вже у плей-офф, РБ Лейпциг теж зробив усе, що потрібно, щоб туди потрапити. У Белграді німецький клуб відчував себе впевнено і багато чого супернику не дозволив, сам забивши двічі.

07.11.23 Црвена Звезда – РБ Лейпциг 1:2 (0:1)
Голи: Саймонс Х., 9 (0:1); Опенда, 77 (0:2); Хенрікс, 81 (автогол) (1:2)

Црвена Звезда: Глазер О.; Драгович; Джига; Родич (Катаї, 85); Мійайлович (Неделькович, 46); Ін Бом; Лучич В. (Міятович Йован, 78); Іваніч (Олайінка, 69); Канга; Крассо (Ндиайе, 46); Букарі
Запасні: Попович; Спайч; Дегенек; Стаменіч; Кангва К.; Мітрович Ст.; Кабіч
Попередження: Мійайлович 6; Крассо 29; Іваніч 52; Лучич В. 73; Олайінка 95

РБ Лейпциг: Бласвіх; Сімакан М.; Люкеба; Айдара А. (Зайвальд Н., 83); Саймонс Х. (Карвалью Фа., 75); Раум Д.; Шлагер К. (Кампль, 83); Форсберг (Баумгартнер, 70); Хенрікс; Шешко (Клостерман, 70); Опенда
Запасні: Гулачі; Ленц К.; Поульсен Ю.
Попередження: Сімакан М. 50; Люкеба 56; Хенрікс 59