В Німеччині закликали з обережністю допускати росіян на ОІ-2024

На тлі рішення Міжнародного олімпійського комітету (МОК) щодо допуску росіян та білорусів до участі в Паризькій літній Олімпіаді 2024 року під нейтральним прапором, міністр внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер (Nancy Faeser) у суботу, 9 грудня, закликала ретельно перевіряти кожного окремого спортсмена з цих країн.

“МОК та міжнародним федераціям потрібно досягти послідовного відсторонення тих російських та білоруських атлетів, які будь-яким чином підтримують російську агресивну війну проти України або мають який-небудь зв’язок з російським урядом і військовими”, – заявила вона.

За словами Фезер, абсолютно неприпустимо, щоб українські спортсмени були вимушені змагатися з росіянами, які підтримують агресивну війну росії проти їх країни. “Україна та український спорт повинні та надалі отримувати повну підтримку та солідарність від світового спорту”, – підкреслила Фезер.

Рішення МОК щодо участі росіян та білорусів в Олімпіаді:

Напередодні МОК рекомендував дозволити окремим російським та білоруським спортсменам брати участь в Олімпіаді в Парижі під нейтральним прапором – у випадку, якщо вони активно не підтримують війну проти України та не мають зв’язків з силовими структурами та збірними своїх країн. В офіційних місцях проведення Ігор також не допускається демонстрація російських та білоруських прапорів та інших символів цих двох країн. Офіційні представники росії та білорусі на Олімпіаду не будуть запрошені.

Міністерство спорту рф обурено відреагувало на ці умови та скаржилось на дискримінацію російських спортсменів.

Після російського збройного вторгнення в Україну у лютому 2022 року російські та білоруські атлети були відсторонені від міжнародних змагань. Проте у цьому році обмеження щодо росіян та білорусів у ряді видів спорту були послаблені, і вони знову могли брати участь у міжнародних змаганнях за певних умов.

Джерело: DW

Читати також:

Визначились суперники Німеччини на Євро-2024 (+Відео)

Німеччина U-17 виграла юнацький чемпіонат світу з футболу

Світлина згенерована ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja