Посол Німеччини в Росії нагадав про жертв війни в Україні

Посол ФРН в Росії, Александер Ламбсдорфф, нагадав про жертви війни в Україні під час різдвяного концерту в католицькому храмі Москви. Дипломат визначив Різдво як час для роздумів про втрати від війни та закликав до пошуку мирних рішень, незважаючи на існуючі розбіжності.

Александер Граф Ламбсдорфф, посол ФРН в Росії, висловив свою пам’ять про жертви війни, розпочатої РФ проти України, під час традиційного різдвяного концерту в одному з католицьких храмів Москви. Відзначивши наближення свят, дипломат підкреслив необхідність згадати про втрати від війни, включаючи події на Близькому Сході та в Україні, незалежно від національності чи віросподівання гостей концерту, що зібралися в Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Москві. Про це інформує DW.

“Ми розуміємо, що війна не є необхідною. Люди, нації, народи можуть досягти мирної угоди у складних питаннях, якщо є відповідна воля. Ми можемо і повинні, незважаючи на різницю інтересів і переконань, разом знайти мирне рішення. Різдво – свято миру, і в майбутньому році ми хочемо працювати над сприянням миру”, – підкреслив Ламбсдорфф.

Він також закликав до мирного співіснування під час традиційного різдвяного концерту у соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, який залишається однією з небагатьох подій, де представники Німеччини та Росії можуть зустрітися в Москві, навіть у контексті погіршення відносин через вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року.

Читати також:

Українські пам’ятки документуються німецькими науковцями

На 4 мільярди євро більше для оборони України

Біля російського посольства у Берліні провели акцію на захист українських дітей

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja