Дортмундська Борусcія і РБ Лейпциг в плей-офф Ліги Чемпіонів

Манчестер Сіті, не дивлячись на невдалий перший тайм проти Лейпцига, здобув п’яту перемогу на груповому етапі Ліги чемпіонів і заздалегідь виграв групу G. Лейпциг займає в групі другу сходинку і теж прямує в плей-офф.

До перерви манкуніанці нагадували лише бліду тінь самих себе. Лейпциг здійснив дві контратаки, завдав два вдалих удари в сторону воріт Ман Сіті і на перерву суперники пішли за рахунку 2:0 на користь німецької команди. Обидва голи забив Опенда. Спочатку після передачі голкіпера Бласвіха він втік від Аканджі та завдав удару, у Ортеги не було шансів. Потім виконав той же трюк з Діашем після передачі Сімонса. У господарів були шанси забити, але Діаш, Льюіс і Холанд пробивали вище воріт з дуже зручних позицій.

Щоб перемогти Ман Сіті, не завжди достатньо двох голів, що і довела команда Гвардіоли після перерви. На 54-й хвилині Ерлінг пробив поза ворота після чудової передачі Фодена і зменшив відставання в рахунку. Через чверть години Фоден відзначився сам після передачі Гвардіола. А перемогу Ман Сіті приніс Альварес. І знову асист в активі Фодена, який став головною зіркою матчу.

3:2 – перемога Ман Сіті, який не втратив жодного очка за п’ять турів групового турніру і передчасно посів перше місце у групі G.

Наступний свій матч РБ Лейпциг проведе 13 грудня вдома, приймаючи швейцарський Янг Бойз.

28.11.2023  Манчестер Сіті – РБ Лейпциг 3:2 (0:2)
Голи: Опенда, 13 (0:1); Опенда, 33 (0:2); Холанд Е., 54 (1:2); Фоден, 70 (2:2); Альварес Хул., 87 (3:2)

Манчестер Сіті: Ортега Ш.; Гвардіол (Серхіо Гомес, 93); Аканджі; Рубен Діаш (Аке, 46); Льюїс Р.; Вокер (Альварес Хул., 54); Гріліш (Доку Ж., 54); Родрі; Бернарду Сілва; Фоден; Холанд Е.
Запасні: Едерсон; Карсон; Стоунс; Філліпс К.; Бобб
Попередження: Рубен Діаш 21

РБ Лейпциг: Бласвіх; Сімакан М.; Люкеба; Клостерман; Айдара А. (Карвалью Фа., 74); Шлагер К. (Кампль, 87); Форсберг (Баумгартнер, 60); Сімонс Х. (Поульсен Ю., 74); Раум Д.; Зайвальд Н.; Опенда (Шешко, 59)
Запасні: Гулачі; К. Ленц; Хенріхс

Мілан та Борусcія зіграли вчора один із найкращих поєдинків дня у Лізі чемпіонів, забивши на двох чотири м’ячі. Поєдинок розпочався з двох пенальті. Жиру не вдалося використати свій шанс та відкрити рахунок, Кобель взяв одинадцятиметровий, а Марко Ройс був точним – лідер Боруссії вивів свою команду вперед точним ударом попри саму штангу на 10-й хвилині.

До кінця першого тайму обидві команди продемонстрували веселий футбол, відповідаючи атакою на атаку. Чуквуезе забив гол за Мілан, зумівши втекти відразу від двох гравців суперника і точно ударивши в дальній кут.
Рахунок став рівним – 1:1.

Після перерви Борусcія взяла ініціативу в свої руки і на 59-й хвилині забила свій другий гол після вдалої комбінації. Спочатку був точний пас на Фюлькруга в штрафну, той передав м’яч Байноу-Гіттенсу, а хавбек ідеально точним ударом пробив в правий кут.

Через 10 хвилин Дортмунд забив ще один гол. Адейемі, який вийшов на заміну, потужно пробив із меж штрафного майданчика – Меньян помилився з вибором позиції, і м’яч рикошетом від руки воротаря перетнув лінію воріт.

Мілан, відстаючи в два м’ячі, намагався повернутися в гру, але моменти россонері на кінець матчу не перетворилися в голи. Борусія перейшла на гру другим номером і довела поєдинок до перемоги, яка вивела дортмундський клуб в плей-офф Ліги чемпіонів 2023/24.

28.11.2023  Мілан – Боруссія Д 1:3 (1:1)

Голи: Ройс, 10 (пенальті) (0:1); Чуквуезе, 37 (1:1); Байноу-Гіттенс, 59 (1:2); Адейемі К., 69 (1:3)

Мілан: Меньян; Калабрія; Ернандес Тео; Томорі; Лофтус-Чік; Рейндерс; Тіав (Крунич, 53); Адлі (Йович, 77); Пулишич; Чуквуезе (Траоре Ш., 77); Жіру
Запасні: Нава; Міранте; Бартесагі; Флоренці; Побега
Попередження: Томорі 67

Боруссія Д: Кобель; Рюерсон; Гуммельс; Бенсебаіні; Шлоттербек Н. (Озкан Са., 55); Джан Е.; Забітцер; Байноу-Гіттенс (М. Вольф, 66); Мален (Адейемі К., 56); Ройс (Брандт, 79); Фюллькруг
Запасні: Лотка; Майер А.; Бланк Х.; Рейна Дж.; Мукоко; Алле
Попередження: Джан Е. 90