Антисемітизм в закладах освіти – неприйнятне явище!

Уповноважений комісар з питань антисемітизму Фелікс Кляйн наполягає на обов’язкових повідомленнях про випадки антисемітизму в навчальних закладах, особливо, в школах у Німеччині.

Федеральний міністр освіти Беттіна Старк-Ватцінгер та Фелікс Кляйн наголошують на відповідальності вчителів у вирішенні цього питання. Вони висловлюють занепокоєння, щодо зростання нетерпимості до євреїв у німецьких школах. “На жаль, антисемітизм поширений не тільки в нашому суспільстві, але й все частіше спостерігається в освітніх закладах”, заявив політик в інтерв’ю газетам медіагрупи “Функе”. “Ми не можемо це спустити з рук”, – сказав комісар.

Старк-Ватцингер наголошує на важливій ролі вчителів у активній протидії всім проявам антисемітизму в школах та забезпеченні ефективної освіти своїх учнів. Кляйн підкреслює тривожний факт, що антисемітизм поширюється не лише серед учнів, а й серед вчителів.

Кляйн закликає до обов’язкового документування випадків антисемітизму у навчальних закладах на території всієї країни, а також, до вдосконалення педагогічної підготовки вчителів. За словами Кляйна, побороти антисемітизм та расизм необхідно, до того ж, варто включити, розуміння цієї проблематики, як обов’язковий елемент професіональної кваліфікації вчителів в Німеччині. Додатково, варто зосередитися на детальному аналізі представлення юдаїзму в шкільних підручниках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja