Контроль перетину кордону з Чехією посилюється

Відновлення постійних стаціонарних прикордонних перевірок на німецько-чеському кордоні не входить до актуальних планів німецького уряду, проте посилення пильності до майбутніх транскордонних перевезень та подорожей неодмінно відбудеться.

Таке рішення було ухвалено після нагальної зустрічі міністра внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер, її чеського колеги Віта Ракусана та міністра внутрішніх справ Саксонії Арміна Шустера, у п’ятницю, на кордонному переході Петровіце-Бараталь.

Наразі Німеччина зосереджена на зміцненні прикордонних патрулів для боротьби з контрабандою та незаконною міграцією. Прикордонні поліцейські відділення в Саксонії нещодавно отримали посилення від федеральних поліцейських загонів, зазначила Фезер.

Обидві країни підтримують спільну європейську політику у галузі притулку. Шустер і його колега з Бранденбургу Міхаель Штюбген (ХДС) на початку травня закликали до введення постійних перевірок на кордонах з Чехією та Польщею.

Наголошується, що такі нововведення суттєво вплинуть на повсякденне життя, наголошує німецький міністр внутрішніх справ вони будуть “перешкодою” для мігрантів-працівників, зокрема: спеціалістів у медичній галузі, майстрів та підприємців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja