Багато мігрантів отримавши візи у Польщі переїздять до Німеччини

Рекордна кількість осіб з Польщі приїхала до Німеччини аби отримати притулок. Не всі візи видані негромадянам ЄС польськими відповідними органами вважають виданими неправомірно.

«Щодня правоохоронці затримують все більше нелегалів у прикордонній з Польщею зоні. І тепер, підтвердилася вірогідність, що мігранти змогли перетнути кордон держав ЄС з візами, виданими польською владою, щоб потім подати заяву на притулок у Німеччині», – заявив віце-голова парламентської групи AfD Лейф-Ерік Хольм. За його словами, це виключає можливості приймати мігрантів з Польщі надалі.

Відповідно до дублінської угоди, держава-член ЄС несе відповідальність за надання візи мігрантам, а також, отримання ними притулку чи соціальної допомоги. Німецька влада за таких умов наголошує на введенні додаткового стаціонарного прикордонного контролю.

Депортація таких громадян проходить занадто повільно. Загалом, згідно з відповіддю Федерального уряду на запит Лівої партії в Бундестазі, у першій половині 2023 року до Польщі було депортовано лише 211 осіб, у тому числі 136 громадян Польщі та решта 75 громадян інших країн. У 2022 році депортовано 631 осіб, з них 270 поляків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja