Більше потягів між Німеччиною та Австрією у 2024 році

З 2024 року Deutsche Bahn та Österreichische Bundesbahnen розширюють своє сполучення залізничної мережі. У планах запустити нічне сполучення між Берліном, Брюсселем та Віднем.

З грудня будуть нові можливості подорожувати залізницею з Німеччини до Австрії. За наступним планом перевезення між Гамбургом та Віднем через Берлін та Нюрнберг прокладуть новий маршрут ICE, як повідомили Deutsche Bahn і Österreichische Bundesbahnen (ÖBB), у вівторок, у Берліні. Крім того, за новим розкладом руху, ICE з Берліна через Франкфурт-на-Майні та від Штутгарту до Інсбрука курсуватиме кожен день. Наразі цей маршрут пропонується лише у вихідні.

У грудні DB і ÖBB планують запустити нічні потяги з Берліна до Відня (Nightjet) та від Парижа до Брюсселя. Поїзди на цих маршрутах спочатку курсуватимуть три рази на тиждень, а з осені 2024 року – щоденно. До цього ÖBB і DB не пропонували нічних поїздів на цих маршрутах. Натомість, приватна компанія European Sleeper пропонує нічні поїзди з Берліна до Брюсселя через Амстердам.

Нововведення на залізничному сполученні далекого спрямування між Німеччиною та Австрією наступні:

З грудня між Мюнхеном та Зальцбургом протягом дня (приблизно з 6:00 до 21:00) курсуватимуть приміські поїзди щогодини.

Потяги ICE 4 будуть експлуатуватися на маршруті Франкфурт-на-Майні – Мюнхен – Зальцбург – Клагенфурт.

Починаючи з квітня 2024 року, на маршруті між Мюнхеном та Італією почнуть курсувати потяги Railjets нового покоління, з доступним спеціальним обладнанням для людей із обмеженими можливостями.

Починаючи з наступного року вводитимуться нові нічні поїзди ÖBB Nightjet. Спочатку вони курсуватимуть на маршрутах Гамбург-Відень та Гамбург-Інсбрук. У 2024 році планується запуск додаткових маршрутів в Австрії, Німеччині та Італії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja