Deutsche Bahn забороняє куріння канабісу на вокзалах Німеччини

З 1 квітня 2024 року в Німеччині канабіс був виключений з переліку заборонених наркотичних речовин. Однак залізнична компанія Deutsche Bahn вводить заборону на куріння канабісу на вокзалах, включно з платформами для куріння сигарет.

Вже з наступного тижня на вокзалах з’являться відповідні інформаційні плакати.

Представниця DB пояснила виданню Bild am Sonntag: “Спираючись на законодавчу заборону куріння канабісу в громадських місцях, поблизу шкіл та дитячих майданчиків протягом дня, ми хочемо захистити наших пасажирів, особливо дітей та молодь, на наших вокзалах. Тому ми повністю заборонимо куріння канабісу на наших вокзальних територіях”.

Нові правила внутрішнього розпорядку мають бути готові приблизно через чотири тижні. Deutsche Bahn почне притягати до відповідальності за їх порушення з 1 червня. До того часу працівники залізниці повинні звертатися до пасажирів з “дружніми проханнями та вказівками” утриматися від куріння канабісу.

Згідно з оновленим законодавством, в Німеччині легалізовано придбання і зберігання канабісу в обмежених кількостях для особистого вжитку. Однак його куріння у громадських місцях залишається забороненим, особливо поблизу дітей та молоді. Deutsche Bahn наголошує на необхідності дотримуватися цих обмежень на вокзалах для забезпечення комфорту і безпеки всіх пасажирів.

Читати також:

В Німеччині з 1 квітня набув чинності закон, який частково легалізує вживання канабісу.

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja