ГРЗ в Німеччині: найновіші статистичні дані та аналіз інфекційної ситуації

Зараз кожен відчуває наслідки поточної хвилі застудних захворювань в Німеччині. Кашель та нежить стали звичними явищами на кожному кроці, і відчуття, що багато людей хворіє, виявляється правдивим. Проте, наскільки сильно ця хвиля респіраторних захворювань зараз впливає на наше здоров’я?

Статистика та дані

За даними інституту Роберта Коха з контролю і профілактики захворювань, хвиля респіраторних захворюваннь зараз є надзвичайно сильною, з приблизно 10% населення Німеччини. Це становить 7,9 мільйона випадків, що стикаються з гострими захворюваннями дихальних шляхів. Дані вказують на те, що у цьому році інфікується значно більше людей, ніж перед пандемією. Порівняно з попереднім роком кількість інфекцій трошки менше.

Ці дані засновані на програмі спостереження інституту імені Роберта Коха, де добровольці щотижня повідомляють про свій стан здоров’я, а результати екстраполюються на всю країну.

Коронавірус та інші інфекції

Зараз коронавірусна інфекція займає четверту частину всіх гострих захворювань дихальних шляхів, згідно з останнім звітом інституту ім. Роберта Коха. Тестування громадян регіону Рейнланд-Пфальц підтверджує, що близько двох відсотків населення цього регіону зараз інфіковані коронавірусом.

Аналізи стічних вод підтверджують високий рівень інфекції, але деякі експерти зауважують, що вони можуть бути ускладнені більшою кількістю спостережних точок порівняно з періодом пандемії.

Причини інтенсивної хвилі

Однією з можливих причин інтенсивної хвилі застудних захворювань є збільшений контакт з іншими аерозольними патогенами. Інфекційні заходи під час пандемії призвели до меншого контакту з такими патогенами, і тепер спостерігається, що частина інфекцій, які зазвичай відбуваються, відновлюється.

Статистика захворювань за останні роки. Джерело: rki.de

Також, навіть якщо звичайні захворювання залишаться на середньому рівні, наявність коронавірусу призводить до додаткових випадків гострих захворювань дихальних шляхів. За словами імунолога Карстена Вацля з Технічного університету Дортмунда, це може призвести до подальших збільшень в майбутні роки.

Грип та можливі сценарії

Велику роль в інфекційній ситуації в грудні грає можливий початок та інтенсивність грипової хвилі. Якщо грип почнеться рано і буде сильним, це може стати додатковим тягарем для системи охорони здоров’я.

Вірусолог Йонас Шмідт-Шанасіт наголошує на тому, що одночасні спалахи грипу та коронавірусу стануть додатковим випробуванням для системи охорони здоров’я.

Ситуація в лікарнях

Порівняно з минулим роком, ситуація в лікарнях зараз трошки краща. В відділеннях інтенсивної терапії менше нових пацієнтів, але 28% випадків вже пов’язані з інфекцією коронавірусом.

Дитячі лікарні, як показують дані, можливо, зазнають меншого впливу вірусу, порівняно з минулим роком, коли було зафіксовано збільшення випадків.

У будь-якому випадку, в лікарнях зараз діють обмеження та правила безпеки, щоб забезпечити безпеку пацієнтів та персоналу.

Читати також:

Боротьба з самотністю: Німеччина представила широкомасштабну стратегію з понад сотнею рішень

Психічні розлади – часта причина госпіталізації дітей та підлітків у Німеччині

Показники тривалості життя німців одні з найнижчих у Західній Європі

Світлина згенерована ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja