Німці все менше роблять пожертви і рідше стають донорами

У Німеччині зафіксовано значуще зниження обсягу пожертв та кількості донорів протягом перших трьох кварталів цього року. Німці виділили на благодійні цілі 3,2 мільярда євро, що на 600 мільйонів євро менше, ніж у 2022 році.

Кількість донорів зменшилася на два мільйони, до 14 мільйонів, що є найнижчим показником за останні 18 років, згідно зі звітом Німецької спілки благодійників (Deutscher Spendenrat), оприлюдненим 11 грудня.

За попередній рік більше людей взяли участь у благодійних діях, жертвувавши на соціальні потреби. Протягом січня до вересня цього року сума пожертв становила 3,2 мільярда євро, що на 600 мільйонів євро менше, ніж у попередньому році. Прогнозується, що цей показник до кінця року може зрости до п’яти мільярдів євро.

Виконавчий директор Німецької спілки благодійників, Мартін Вульфф, висловив занепокоєння щодо цього розвитку подій. Якщо раніше пожертви робив кожен третій німець, то цього року це зробив кожен п’ятий. Однак він також вказав на позитивне зростання кількості донорів у віці між 30 і 40 роками.

Масштабне російське вторгнення в Україну значно підвищило рівень готовності німців до пожертв. У 2022 році на благодійні та гуманітарні організації було пожертвовано 5,7 мільярда євро, що порівнюється із показниками попереднього року. Це стало можливим завдяки активізації громадян у зв’язку з різким загостренням ситуації в Україні та необхідністю надання допомоги.

У цілому, німці взяли участь у пожертвах для українців, постраждалих від російської агресії, в сумі 1,012 мільярда євро протягом 2022 року, що є рекордною сумою в історії Німеччини, спрямованою на допомогу в надзвичайних обставинах.

Читати також:

На скільки цього року подорожчає Різдвяна вечеря?

Податки в Німеччині зменшаться у 2024 році!

Німеччині доведеться вибирати між своєю економікою та допомогою Україні — WSJ

Світлина згенерована ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja