Масштабна пожежа на свинофермі в Німеччині: загинуло понад 20 тисяч тварин

У комуні Бінде на заході Німеччини вночі виникла пожежа на великому свинокомплексі, в результаті якої загинули близько 20 тисяч тварин. Трагедія сталася в п’ятницю пізно ввечері.

За повідомленнями, вогонь охопив від 10 до 14 приміщень, в яких знаходилися свині. На місце події прибули близько 150 пожежників, їм вдалося загасити пожежу, але врятувати більшість тварин не вдалося. Всього на фермі утримувалося 64 тисячі свиней.

Оскільки під час пожежі довелося відчинити двері, частині тварин вдалося вибратися назовні. Попередньо встановлено, що загинула практично кожна третя свиня з усього поголів’я комплексу.

Причина займання поки що невідома, поліція розглядає версію умисного підпалу. Сума збитків оцінюється щонайменше в 1 мільйон євро.

Місцеві жителі та екологічні активісти неодноразово критикували цей свинокомплекс через відсутність оцінки впливу на довкілля. Екологи вказували на проблеми забруднення повітря, ґрунту та води через таке масштабне тваринництво.

Трагедія у Бінде стала черговим сумним прикладом наслідків неконтрольованого промислового розведення тварин. Вона викликала хвилю обурення в суспільстві та підштовхує до дискусії про необхідність перегляду моделей ведення сільського господарства з погляду їх екологічності та гуманності.

Джерело та світлина: Bild

Читати також:

Масштабна пожежа в Мосбасі: торговий центр знищений вогнем

Четверо загиблих внаслідок пожежі в будинку для літніх людей у Бедбург-Хау

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja