Четверо загиблих внаслідок пожежі в будинку для літніх людей у Бедбург-Хау

У приватному будинку для літніх людей у Бедбург-Хау спалахнула пожежа. Повідомляється щонайменше про чотирьох загиблих та 21 поранених. Пожежу було ліквідовано.

Під час прибуття пожежників сьогодні вранці близько 5 години ситуація була критичною, розповів Міхаель Хендрікс з добровільної пожежної команди Бедбург-Хау: “Вогнеборці виявили людей, які потребували догляду, у своїх ліжках. Деякі з них стояли біля вікон і благали про допомогу”. Довелося розбивати вікна, щоб врятувати людей.

Пожежа поширилася настільки, що пожежники не могли зайти в деякі частини двоповерхової будівлі. Тимчасово на місці перебували близько 140 рятувальників з округу Клеве. Пожежу спочатку було локалізовано, а згодом цілковито ліквідовано. Коридори у будівлі повністю чорні, кілька кімнат вигоріли вщент.

За першими повідомленнями, йшлося про 58 поранених. Цифру поранених кілька разів виправляли. Станом на зараз це 21 особа. Серед поранених є поліцейський та пожежник. Але вони вже отримали допомогу та покинули лікарню вранці.

Кримінальна поліція шукає причину пожежі

Поки що невідомо, як виникла пожежа. За словами рятувальників, вона розпочалася в одній з житлових кімнат, яка повністю згоріла. Зараз у будинку для літніх людей працюють криміналісти, щоб з’ясувати причину пожежі.

32 кімнати непридатні для проживання

46 мешканців будинку, що не постраждали, отримали підтримку від спеціальних служб. У будинку 32 кімнати непридатні для проживання. Також пошкоджено систему пожежної сигналізації. Людей негайно перевезли до інших закладів, які запропонували прихисток відразу після пожежі. Для родичів мешканців поліція відкрила пункт допомоги.

Міністр внутрішніх справ Північного Рейну-Вестфалії Герберт Реул (ХДС) був вранці в Бедбург-Хау. “Це вражає, змушує задуматися, викликає сум”, – сказав він після того, як рятувальники показали йому місце пожежі. “Це дуже гнітюча ситуація, бо люди загинули”.

Проте пожежа також показала, наскільки добре працюють пожежна служба та служба порятунку. Рятувальники швидко прибули на місце. “Вражає те, як вони впоралися з цим і врятували більшість людей”, – сказав міністр внутрішніх справ.

Джерело: 1.wdr.de

Читати також:

Трагедія в німецькій лікарні: 4 загиблих через пожежу, десятки поранених

Мільйонні збитки після великої пожежі у парку розваг “Пуллман Сіті”

Трагедія на карнавалі в німецькому місті Кель: шестеро постраждали через пожежу

Трагедія у притулку для біженців: один загиблий і троє поранених внаслідок пожежі у Німеччині

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja