Підліток врятував сусідський будинок від пожежі

Коли Анджело Пфайль у четвер після обіду повертався додому зі школи, він став справжнім героєм. 15-річний юнак швидко виявився в центрі подій та допоміг уникнути трагедії з пожежею! Подія сталася в містечку Троєн, що в Саксонії.

Багато місцевих мешканців помітили стовп диму над невеликим саксонським містечком і відразу викликали службу 112. На вулиці Кірхштрассе було все в диму, там спалахнула пожежа у сміттєвому баці.

Приблизно о 13:45, коли сусідський хлопець Анджело повертався зі школи, вогонь вже охопив дерев’яний навіс та прилеглий паркан, погрожуючи розповсюдженням на житловий будинок!

Миттєво підліток повідомив своїх батьків і сам розпочав боротьбу з вогнем. З огляду на відсутність прямого доступу до води, Анджело взяв лопату та почав кидати сніг на полум’я. Після минулотижневого снігопаду в саксонському окрузі снігу вистачало.

Вся родина приєдналася, доки добровольці пожежної команди не прибули і не взяли на себе тушіння вогню. Разом вони зуміли врятувати сусідній житловий будинок від полум’я!

Щоб запобігти повторенню загоряння, пожежники провели тепловізійну перевірку місця події на предмет наявності гарячих точок.

За попередніми висновками поліції, причиною стало неправильне видалення гарячих залишків. Сусід, ймовірно, викинув гарячий попіл в сміттєвий бак. Під впливом великої температури бак загорівся.

У події брали участь поліція, кілька пожежних бригад і екстрено-медична служба. На щастя, ніхто не постраждав.

Пожежна служба нагадує, перш ніж викидати попіл разом із іншими сміттям, йому необхідно дати повністю охолонути. Якщо гарячий попіл потрапляє в сміття, існує ризик загоряння. Зазвичай це призводить до знищення сміттєвого бака, а іноді вогонь стрімко розповсюджується, завдаючи значних збитків.

Джерело: Bild.de

Читати також:

Троє братів врятовані в Північному морі

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja