Масштабна пожежа в Мосбасі: торговий центр знищений вогнем

Після великої пожежі в Мосбасі з’явилися перші припущення, чому спалахнув супермаркет Rewe. Можливою причиною пожежі могли стати роботи з ремонту даху. Збитки обчислюються мільйонами євро.

Масштабна пожежа в місті Мосбах (округ Неккар-Оденвальд) сколихнула весь регіон. Окрім супермаркету Rewe, з якого почалася пожежа, полум’я охопило та повністю знищило сусідній магазин MediaMarkt. Масштабна операція пожежників також вплинула на автомобільний рух. Рух був значно ускладнений до ранку вівторка, оскільки шосе B27 було повністю перекрито.

Наразі висунуто першу гіпотезу про те, як виникла пожежа, що завдала збитків на мільйони євро. Як повідомляє газета Heilbronner Stimme, дах торгового центру протікав. Покрівельній компанії було доручено відремонтувати дах вартістю 200 000 євро.

Пожежа могла виникнути під час робіт з бітумом – дуже в’язкою, темною, липкою вуглеводневою сумішшю. “Ми розглядаємо всі можливі варіанти. Поки що зарано підтверджувати чи спростовувати це”, – заявив представник поліції газеті Heilbronner Stimme.

За даними поліції, збитки становлять кілька мільйонів євро. Страхова компанія будівлі хоче замовити експертизу. З огляду на значну суму збитків, можливо, на місце виїде спеціалізований експерт, щоб оцінити ситуацію. Якщо винуватцем пожежі є покрівельна компанія, то може набрати чинності її страхування цивільної відповідальності.

Однак лише до певної граничної суми. Газета “Heilbronner Stimme” повідомляє виключно про суму, при перевищенні якої покрівельник може бути притягнутий до приватної відповідальності.

Джерело: aussiedlerbote.de

Читати також:

Завод Tesla під Берліном зупинив роботу через пожежу – екоактивісти підозрюються у підпалі

Четверо загиблих внаслідок пожежі в будинку для літніх людей у Бедбург-Хау

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja