Ненсі Фезер закликає стабілізувати рух біженців в країнах ЄС

Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер наголошує на проблемі напливу біженців з різних країн, особливо, це стосується людей, що шукають притулку через війну Росії проти України.

«За умови продовження руху біженців з України, в країнах ЄС мають урівноважити їх кількість», – сказала Фезер. Біженці з України, знаходячись у країнах Європи потім переїжджають до країн, де краще соціальне забезпечення, тому, згодом, такі країни не в змозі утримувати таку велику кількість людей. Такі заходи необхідні для збереження економічної стабільності країн ЄС.

«Вісім з десяти біженців, які прибули до Німеччини минулого року, походять з України», – заявила міністр внутрішніх справ. В цілому понад мільйон переселенців з України приїхало до Німеччини за 2022 рік. Міністр зауважила: для дітей та жінок з України обмежень щодо отримання притулку та соціального захисту не передбачається.

Одним з важливих аспектів міграційної політики, який необхідно узгодити на наступному саміті, будуть заходи для спрощення процедури депортації осіб, яким було відмовлено в отриманні притулку. Можливість надання притулку не є необмеженою, тому існують відповідні умови яким біженці мають відповідати аби легально залишитись в країні та отримати соціальну допомогу.

Міністр заявила, що планує відвідати країни Північної Африки для спільних переговорів, щодо репатріації громадян цих країн. До того ж, за словами міністра, в майбутньому міграційна політика буде проводитись більш виважено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja