Незабаром в Німеччині буде легалізовано вживання канабісу

Нещодавно Федеральний міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах і Федеральний міністр сільського господарства Джем Оздемір спільно представили нові плани для подальшої легалізації канабісу.

Федеральний уряд анонсував проєкт легалізації канабісу. Наголошується, що поставки речовини будуть чітко контрольовані. Для особистого вживання дозволено 25 грамів канабісу, а вирощувати можливо не більше трьох рослин.

Міністр охорони здоров’я зазначив, що попередня політика регулювання вживання та поширення канабісу, була провальною. Ця речовина є широко популярною в Німеччині тому часто трапляються незаконні випадки її  використання. Заради зменшення ризиків тіньового продажу, у проєкті йдеться, що вирощування та продаж рослини буде регулюватися спеціально створеними асоціаціями та об’єднаннями. Асоціації можуть надати членам максимум сім насінин або п’ять паростків для власного вирощування.

Некомерційні асоціації не більше ніж 500 учасників віком від 18 років можуть спільно вирощувати канабіс для рекреаційних цілей і продавати його тільки членам об’єднання лише для власного споживання. На одну людину можна видавати не більше 25 грамів канабісу на день і не більше 50 грамів на місяць. Особам до 21 року дозволено отримувати не більше 30 грамів на місяць.

Вживати продукт забороняється поблизу шкіл і дитячих садків. Неповнолітні, яких викриють у вживанні марихуани, будуть зобов’язані пройти профілактичний курс лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja