Оновлення дорожніх знаків у Дрездені: близько 2000 одиниць до 2024 року

Дрезденські транспортні служби (DVB) в рамках оновлення правил дорожнього руху (StVO) зобов’язані до кінця 2024 року встановити близько 2000 нових зупинкових знаків по всій столиці землі. 

Згідно з вимогами, уведеними Федеральним урядом у 2006 році, знаки мають бути зображені на білому фоні. Саксонське управління автошляхів і транспорту (LASuV) підтвердило цю інформацію вівторок, але у Дрездені ще багато зупинок зі старим, жовтим дизайном, що є реліктом 90-х років.

Представник DVB Фальк Льосх стверджує, що жодних проблем з ідентифікацією зупинок не виникало, проте LASuV та DVB вже домовилися про компроміс: вища частина зупинкового знака, з зеленою літерою “H”, буде мати білий фон, а нижня – залишиться жовтою. Загальна вартість заміни знаків складе приблизно 300 000 євро.

Саксонське управління автошляхів і транспорту (LASuV) розповіло, що поліція Дрездена вже скаржилася на несумісність зупинкових знаків зі StVO. Отже, відділ транспорту поінформував місто Дрезден про потребу дотримання діючого законодавства і вимагав від DVB впровадити відповідні зміни. У кінці кінців, на початку цього року, було схвалено проект змін, відповідно до вимог StVO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja