Німеччина планує підвищення мінімальної зарплати до 2025 року

Німеччина вирішила підвищити мінімальну зарплату до 12,82 євро до 2025 року. Таку рекомендацію Європейської Комісії з мінімальної зарплати має намір реалізувати міністр праці Губертус Гайль. Це рішення викликало занепокоєння профспілок, які попереджають про можливу втрату реальних доходів.

За умовами нової пропозиції, мінімальна зарплата збільшиться з 12,00 до 12,41 євро в 2024 році, та до 12,82 євро в 2025 році. Таке збільшення набуде чинності лише після прийняття відповідного регламенту.

Проте, не всі є згодні з цими цифрами. Робітники та профспілки вимагають встановити мінімальну зарплату значно вище. Німецька федерація профспілок насправді вимагала встановлення мінімальної зарплати в розмірі принаймні 13,50 євро.

Ситуація є складною, оскільки країна зазнає високого рівня інфляції та слабкого економічного зростання. Комісія з мінімальної зарплати стверджує, що таке збільшення є адекватним в рамках загальної оцінки ситуації.

Але це рішення вже викликало роздратування. “Це удар у обличчя людей з низькими доходами”, – зазначив член правління Німецької федерації профспілок, Стефан Кьорцел. За його словами, ці зміни можуть призвести до великої втрати реальної зарплати для більш ніж шести мільйонів робітників, які отримують мінімальну зарплату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja