Слід очікувати появу додаткового прикордонного контролю та зниження соціальних виплат у Німеччині

Країни ЄС досягли консенсусу після тижнів суперечок щодо ключового елемента запланованої реформи щодо розміщення біженців та подальшого їх забезпечення. В уряді Німеччини стурбовані тим, що стандарти захисту для біженців можуть бути суттєво знижені. Після зростання тиску від партнерських країн, Берлін відмовився від опору минулого тижня.

Необхідність додаткового прикордонного контролю, обумовлена великою кількістю нелегальних перетинів кордону та зростаючого контрабандного трафіку.

Вже тиждень тому федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер наказала контролювати правоохоронну діяльність на маршрутах контрабандистів на кордонах з Польщею та Чехією. Кількість претендентів на на отримання притулку в Німеччині цього року значно зросла. З січня по серпень вперше звернулися більше 204 000 осіб – на 77% більше, ніж у відповідний період минулого року.

У дискусії щодо належного рівня соціальних виплат для заявників на отримання притулку Вольфганг Шойбле висловив свою позицію. Він підтримує концепцію єдиного європейського рівня, щоб рівномірно розподілити біженців. Це в свою чергу означає зниження соціальних виплат для біженців в Німеччині. За його словами, якщо влада країни надає високий рівень соціального забезпечення, не слід дивуватися, що все більше людей намагаються приїхати до Німеччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja