Стан доріг у Штутгарті стає все гіршим?

Останнім часом, жителі Штутгарту все більше незадоволені станом доріг у місті. У різних районах міста водії почали відчувати більше незручностей, так як погана якість доріг призводить до ускладнення руху транспорту, а в деяких випадках унеможливлює безпечне пересування автівкою. За повідомленнями місцевих, покриття дороги є старим, що призводить утворення вибоїн та ям на дорогах. Разом з тим, все більше коштів з місцевого бюджету влада міста починає виділяти на утримання та обслуговування мережі доріг.

Наразі, поліція міста не оприлюднює статистику звернень громадян з приводу погіршення стану дорожньої інфраструктури у місті. «Нас повідомляє служба екстреного реагування про велику кількість звернень громадян, щодо поганого стану доріг», – зазначив речник поліції Стефан Відманн. За його словами, як тільки отримують таку інформацію, представники місцевої влади одразу перевіряють відповідну ділянку дороги. Останні зазначають, що пошкодження на дорозі не такі критичні, як це повідомляють водії. «Після оцінки пошкоджень дороги дослідною групою, інформують офіс у справах цивільної інженерії, який найближчим часом проводить ремонтні роботи», – пояснює процедуру речник поліції.

Аварійні ситуації у місті, пов’язані із станом дорожнього покриття, трапляються доволі часто, останній раз стався 30 грудня минулого року, власниця автівки пробила колесо через глибоку вибоїну на Епплештрассе в Дегерлоху, на вїзді B27. «За таких умов, потрібно негайно вжити заходів», – відповідає Відманн. Відповідні органи відповідальні за своєчасне усунення даних ситуацій. Такий випадок не поодинокий, у жовтні на автошляху В10 виявили схожу проблему.

За спостереженнями поліцейського управління найпроблемнішими відрізками доріг виявляються місця на головних дорогах міста, адже вони є більше всього завантаженими, як от: Хайльброннер Штрассе, Каннштаттер, Некартальштрассе та Прагштрассе. Речник поліцейського управління зазначає, що проблем на дорогах більшає у зимовий період, дорожнє покриття руйнується, через сильний мороз та ожеледицю. До того ж, ситуація погіршується, якщо при таких умовах на дорогах проїзжає важка техніка.

В прес-службі міста повідомляють, що тільки з настанням весни, можливо зробити загальну оцінку щодо пошкодження доріг.

Місцева влада Штутгарту, наразі, солідарна з більшістю громадян міста, визнаючи поганий стан доріг у місті. За останні роки все більше почали виділяти коштів на утримання мережі доріг, мінімальні витрати для налагодження пошкодженого дорожнього покриття становлять 200 000 євро на рік. За словами прес-секретаря міста, не всі проблеми можуть вирішити одразу, проте це стає можливим, якщо це є частиною місцевої програми по відновленню доріг.

При реконструкції дорожнього покриття  основну увагу приділятимуть найпопулярнішим вулицям міста, тому більше незручностей будуть чекати на менш завантажених дорогах. Не тільки погодні умови є причиною зношеності дорожнього покриття, а й старий вік доріг. За останні два роки бюджет для утримання доріг суттєво збільшився з 18 мільйонів євро на 2020/21 роки, на 23 мільйони євро на наступні 2022/23 роки.

Автор: Oleksandra Diahil

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja