Трагічний інцидент у Німеччині: поліція застрелила нападника поблизу Нюрнберга

У невеликому баварському місті Лауф-ан-дер-Пегніц, що розташоване неподалік Нюрнберга, стався трагічний випадок за участю правоохоронців. Як повідомляє пресслужба німецької поліції, 30 червня троє співробітників федеральної поліції були змушені застосувати вогнепальну зброю проти чоловіка, який напав на них з ножем.

За даними правоохоронних органів, нападником виявився 34-річний громадянин Ірану. Інцидент стався в районі міського вокзалу під час планового патрулювання вулиць. Спочатку чоловік атакував поліцейський автомобіль, а потім кинувся на самих правоохоронців.

Внаслідок застосування вогнепальної зброї нападник отримав смертельні поранення. Попри невідкладні заходи з порятунку життя, які поліцейські розпочали ще до прибуття швидкої допомоги, чоловік помер того ж вечора.

Марк Зігль, представник управління поліції Середньої Франконії, прокоментував ситуацію: “На цей момент ми маємо виходити з того, що на співробітників поліції було здійснено прямий напад”. Мотиви нападника наразі залишаються нез’ясованими.

Варто зазначити, що жоден з поліцейських, які зазнали нападу, не постраждав. Розслідування інциденту триває, і правоохоронні органи Німеччини докладають усіх зусиль для з’ясування всіх обставин цієї трагічної події.

Цей випадок привернув увагу громадськості до питань безпеки правоохоронців та необхідності адекватного реагування на потенційні загрози під час виконання службових обов’язків.

Джерело: DW

Читати також:

Жахливий напад з ножем на політика у центрі Мангейма

У Нінбурзі чоловік із ножем загинув від вогнепальної зброї поліції, поранивши правоохоронця

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja