Поліція Німеччини затримала одного з учасників жорстокого нападу на українських баскетболістів

Розслідування резонансного вбивства 17-річного українця Володимира Єрмакова та замаху на вбивство його друга перебуває під особливим контролем Міністерства закордонних справ України. Про це 12 лютого повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

За його словами, німецька поліція наразі затримала одного з учасників нападу, який стався у місті Ессен 10 лютого. Це сталося завдяки активним діям та тиску з боку Генерального консульства України в Дюссельдорфі. Консули провели переговори з керівництвом поліції Ессена, наголосивши на необхідності якомога швидшого розкриття злочину та покарання всіх причетних.

Консульське представництво України також бере під контроль лікування другого постраждалого – 17-річного Артема Козаченка. Він перебуває у лікарні Ессена з численними ножовими пораненнями, його стан стабільний, загрози для життя немає.

Нагадаємо, жертвою нападу став 17-річний Володимир Єрмаков – талановитий баскетболіст, який нещодавно переїхав до Німеччини, аби грати за молодіжну команду клубу ART Giants у місті Дюссельдорф. 10 лютого ввечері Єрмаков та Козаченко поверталися після тренування, коли на них раптово накинулася група з 8 молодиків арабської зовнішності.

За словами свідків, нападники завдали українцям декілька ножових поранень, при цьому вигукуючи образи та погрози на расовому ґрунті. Володимир Єрмаков загинув по дорозі до лікарні. Його друг перебуває у важкому стані, але, за прогнозами лікарів, виживе.

У клубі ART Giants, де грав Єрмаков, висловили глибоке співчуття рідним та близьким загиблого юнака. “Володимира дуже любили тренери, одноклубники та друзі. У пам’яті залишилася молода людина, чиє повсякденне життя характеризувалося радістю життя та спортивними амбіціями”, – йдеться у заяві клубу.

Наразі продовжується слідство, поліція Німеччини встановлює інших причетних до злочину та мотиви нападу. З боку української сторони розслідуванню надається максимальна увага.

За інформацією Західнет

Читати також:

Трагедія в Німеччині: вбито 17-річного українського баскетболіста, його друг перебуває у реанімації

Світлина загиблого з мережі Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja